Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    wydaje mi się, że w związku z turniejem w Sopocie, oraz spodziewaną sporą ilością ludzi. przydałoby się wprowadzić jedną, małą korektę do sposobu rozgrywania turnieju. Dotyczy to struktury blindów i ante, a konkretnie progu 30-60 (bez ante) / 50-100 (ante 5). Otóż wydaje mi się, że należy dodatkowo wprowadzić tutaj, wzorem stosowanej struktury turniejowej, jeszcze jeden poziom, czyli 50-100 (bez ante). Ci, którzy grają w turniejach online wiedzą o co chodzi. Taka zmiana odniosłaby korzystny skutek zwłaszcza przy tak dużym turnieju, gdzie rozgrywki potrwają pewnie nieco dłużej niż zwykle, więc może zapobiec to zbyt szybkiemu wzrostowi stawek wobec tempa gry.

    Ale decyzja ostateczna jak zwykle w rękach Mariana.

    Pozdrawiam,

    Warsaw

  2. #32
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hmmm no ja nie kumam o co chodzi, ale to pewnie dlatego że ostatnio nie "gram w turniejach on-line" albo nawet jeśli już tam gram to i tak same sie te ante biorą i nie trzeba sie nad tym zastanawiać... a może poprostu jestem już dziś zmęczony

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2003
    Posty
    10
    hmmm no ja nie kumam o co chodzi...
    ja prawde mówiąc też nie bardzo

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    no to może bardziej łopatologicznie: 8)

    Jest:
    (...)
    20-40
    30-60
    50-100 ante 5
    75-150 ante 10
    (...)

    Chciałbym, żeby rozważyć:
    (...)
    20-40
    30-60
    50-100
    50-100 ante 5
    75-150 ante 10
    (...)

    Pozdrawiam,

    Warsaw

  5. #35
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    jestem za

  6. #36
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    W sumie jeszcze nie grałem na żywo z ante więc nie mam zdania .. ale myslę że im póĽniej tym lepiej więc także powiem że "jestem za" :?

  7. #37
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ja bym szczerze mówiąc dał jeszcze szansę tej nowej 'drabince'. Testowaliśmy ją dopiero na jednym turnieju - sprawdziła się w Częstochowie moim zdaniem nieĽle. Więcej ludzi teraz będzie to fakt, ale też więcej żetonów w obiegu (mam przeczucie, że rebuyów też mało nie będzie). No a wydłużać specjalnie turnieju też bym nie chciał. Jak to już kiedyś pisałem, lepiej kiedy kończy się on o 'ludzkiej' porze. Nie to, żebym bym specjalnie 'twardogłowy', ale tak mi się po prostu wydaje, że możnaby zostawić na razie jak jest.

    Nie gram dziś w turnieju czwartkowym, bo nie będzie mnie w domu, ale jeśli byście podczas niego zdecydowali, że lepiej będzie ten jeden poziom dodać to dajcie znać to go dopiszę do drabinki.

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    więc co do blindów.

    1. Nie uważam, żeby drabinka była zła. Chodzi o dodanie brakującego szczebla, który prędzej czy póĽniej i tak zostałby dodany.
    2. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości, czy aby ta zmiana nie okaże się rwolucyjna i fatalna w skutkach, tym bardziej warto ją wprowadzić, gdy turniej jest w sobotę a nie w niedzielę.
    3. Zrobiłem ankietę podczas turnieju czwartkowego i tylko Góral wyraził nieśmiały prostest, a to i tak tylko dlatego, że chce w sobotę wcześniej wracać.

    Ale i tak wszystko w rękach Mariana.

    Pozdr

    Warsaw

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Zgodnie z tym o czym Marian napisał na planecie, lokal w którym odbędzie się turniej, będzie otwarty dla graczy, od godziny 9.00. Chcielibyśmy, aby o godzinie 11.00 byli obecni wszyscy uczestnicy turnieju. Jeśli ktoś z graczy miałby się spóĽnić lub chciałby aby zaprowadzić go, z dworca do miejsca gry lub też miałby jakiekowiek pytania odnośnie turnieju, proszę o zadzwonić na numer:

    0-604-687-305

    Będę dostępny pod tym numerem do momentu rozpoczęcia gry.

    Propozycja korekty zakładów "w ciemno" wydaje się być sama w sobie słuszna, ale powtarzające się zmiany przed każdym turniejem są moim zdaniem niewskazane. Mam na myśli poszanowanie pewnych zasad. Wszyscy, którzy dotychczas się zapisali, zrobili to gdy aktualna była dotychczasowa struktura blind'ów. Tak więc, jeśli chcemy przeprowadzać wiążacą ankietę, to chyba najlepiej z udziałem wszystkich uczestników. Najlepiej by było jakby Marian przy przyjmowaniu buy-in'a prosił o oddanie głosu w tej kwestii, oczywiście z opcją "wstrzymuję się". To jest moja propozycja, wydaje mi się, że słuszna. Ogólnie uważam to za szczegół i w razie potrzeby podporządkuję się każdej opcjii.

    Do zobaczenia jutro!

    MICHAŁ

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    panowie od sopockiego turnieju minelo juz troche czasu wiec wartałoby pomyslec juz nad data i lokalizacja kolejnego turnieju
    w tym roku odbylo sie 6 turniejów więc w roku kolejnym wypada rozegrac taka sama jesli nie ciut wieksza ich ilosc
    ten rok rozpoczal sie turniejem w katowicach oczywiscie my tutaj jestemy zawsze chetni do zorganizowania kolejnego
    takze zapraszam do otwartej dyskusji gdzie komu i kiedy najlepiej pasuje
    wstepne glosy na turnieju padaly aby turniej odbyl sie na przelomie stycznia/lutego mnie osobiscie raczej luty podchodzi no ale to moja opinia pewnie lokalizacja w ktoryms ze stalych miast ktore sa organizatorami turniejow no chyba ze w koncu jakies nowe miasto sie pojawi w co smiem watpic... pamietam tez rozmowe ze stingiem ktory wspominal cos o turnieju w krakowie ale konkret to nie pamietam
    qrna rozpisalem sie a musze uciekac do morgansa 3mcie sie i wpisujcie swe opinie
    pzdr
    palo
    ps kurna jak dzis znowu bede sponsorem to nie wiem... czy strace w koncu humor :P