Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 142
  1. #71
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ale ci i ci niebiescy to powinni miec sztame:]

  2. #72
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    Woland dla Twojej informacji Reis czesciowo przyznal sie do winy, wiec juz jest winny. No i powiedz czego nie rozumiesz w zwrocie ZAKŁUĆ W KAJDANY. Heh nastepny ktory na sile probuje zaistniec na forum. To tyle ode mnie.

  3. #73
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Poprawnie byłoby "zakuć".
    Sorry za offtopic

  4. #74
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja się bardzo cieszę, że Lech odebrał sprzedawanie biletów "klubowi kibica". To, co się słyszało o nich, to po prostu masakra. Podobno żeby kupić bilet na wyjazdowy mecz w pucharze UEFA trzeba było m.in. być zameldowanym w Poznaniu. Do tego doliczali sobie narzut, a w wynajętych pociągach czy autobusach i tak jeszcze "zbierali" kasę na "oprawę meczu". Oczywiście tego nie widziałem, znam tylko z prasy.

    Swoją drogą to jednak ciekawe, że Lech ma najlepsze oprawy i najlepszą publiczność w meczach u siebie.

    Cytat Zamieszczone przez gengis Zobacz posta
    No i powiedz czego nie rozumiesz w zwrocie ZAKŁUĆ W KAJDANY.
    Nie mam pytań.

  5. #75
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    Czlowieku czy Ty jestes naprawde tak ograniczony umyslowo ze nie rozumiesz tego zwrotu? Domyslam sie ze tak i specjalnie dla Ciebie napisze poprawnie, zakuć w kajdany! Mam nadzieje ze teraz zrozumiales.

  6. #76
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Nie chcę tu nikogo urazić, ale gdybym sam walnął tak kuriozalnego byka, to raczej w ciszy paliłbym się ze wstydu niż wyzywałbym tego, który mi go wytknął od od ograniczonych umysłowo.

    No ale skoro Lepper mógł być wicepremierem, to przykurzone już, ale jak widać nieśmiertelne "nie matura, lecz chęć szczera" stało się jak widać inspirującym hasłem dla dzisiejszej młodzieży

  7. #77
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    Aston prosze Cie, kuriozalny blad? moglbys tak napisac jakbym napisal JÓTRO zamiast jutro, zreszta to jest forum o calkiem innej tematyce niz ortografia, a Woland jedyne co potrafi to wytykac bledy ortograficzne i wypowiadac sie o rzeczach o ktorych niema pojecia lub ma bardzo mizerne.
    Aaa i nawet niewiesz jak bardzo chcialbym sie zaliczac do mlodzieży, niestety te czasy minely bezpowrotnie. Dla mnie koniec tej dyskusji.

  8. #78
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Coś dziwnego jest w poprawności ortograficznej Wolanda.

    Przez długi okres był dość aktywny specjalny wątek,
    gdzie wytykaliśmy sobie ułomności i nikt jakoś specjalnie nie czuł się urażony.

    Czyli problemem nie jest wytykanie, a raczej wytykający !!
    Myślę, że działania Wolanda nalezałoby podciągnąć pod przypadek Stanka,
    osoby, która niby stara się robić coś pożytecznego,
    w rzeczywistości jego działania mozna podciągnąć pod TROLOWANIE.

    Dlatego prosba do adminów
    Jezeli będziecie rozważać "ostrzeżenie" dla Stanko,
    rozważcie także kandytature Wolanda

    pzdr

  9. #79
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Niby za co miałbym dostać ostrzeżenie? Za aktywne udzielanie pomocy w dziale strategia?

  10. #80
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Tylko raz odpowiem ,
    za wk.....................anie spoleczności forum