Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Nl50, Aa

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    tak z ciekawosci bedac agresorem na PF majac pozycje uzywasz kiedykolwiek c-betow,bo jak dla mnie ten board jest idealny do c-beta majac overpair czesto bedziemy wyciagac od drawow badz AK,AQ,KJ,i napewno nie gram pot control na tym stole z ta reka poprzez check tylko betsizing
    używam. z drawami, monsterami (dwie pary i lepiej), i czasem z air. myślę że mam odpowiednio zbalansowany ten range

    co do value: jeśli chcesz z overparką wyciągać 3 ulice wartości, to trochę samobójstwo imo na FR. jeśli chcesz wyciągać dwie, to równie dobrze możemy zaczekać teraz bo 1) wyciągamy wartość od blefów na turnie 2) nie wiadomo czy potem da nam okazję zaczekać jedną rundę betowania jeśli teraz postawimy (patrz rzeczywisty przebieg rozdania)

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ja jestem w tym rozdaniu zdecydowanym przeciwnikiem check behind. Każde karo i każda figura powodują, że wywali nas z rozdania byle jakim blefem. Zresztą podobnie myślę o sprawdzeniu jego podbicia. Będę musiał sfoldować turn, jeśli wpadnie figura lub karo, czyli 19 kart.

    Moim zdaniem możemy na flopie po jego podbiciu zagrać tylko push lob fold, nie sądzicie?
    as played, czyli po becie i jego raisie, rzeczywiście push or fold. jak lubisz sie bawic w zgadywanki za stacka to wp. co do check behind, nie wiem czemu dalbys sie wywalic z rozdania po pojedynczym becie majac NFD jeśli spadnie karo. Nie widzę też żeby mógł mnie wywalić z rozdania jeśli spadnie J lub T - wierzymy mu w gutshota czy dwie pary? jedyna opcja w zasadzie żeby mnie wywalił to jak spadnie król, ale i wówczas raczej folduje dopiero river jeśli puści dwa spore barrele.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    nie wiem czemu dalbys sie wywalic z rozdania po pojedynczym becie majac NFD jeśli spadnie karo. Nie widzę też żeby mógł mnie wywalić z rozdania jeśli spadnie J lub T - wierzymy mu w gutshota czy dwie pary? jedyna opcja w zasadzie żeby mnie wywalił to jak spadnie król, ale i wówczas raczej folduje dopiero river jeśli puści dwa spore barrele.
    Hmm, fisza jestem, ale ja bym sfoldował na turnie na pewno gdyby doszedł K, Q lub J. Na karo też, gdyby pot-oddsy na kolor nie kazały mi sprawdzić.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Może się nie znam ale chciałbym wiedzieć dlaczego?

    Po to żeby wyrzucić z rozdania prawie wszystkie gorsze ręce (może poza drawami) a wjebać stacka do lepszych rąk? Jedyny + tego zagrania to fakt że nie dajemy tanio drawować.
    Przecież to właśnie wiliczyłem 33% sfolduje KJ a w pozostałtych 67% sprawdza cię z gorszym AK i miażdzy cię innymi rękami mimo wszystko to zagranie jest najbardziej EV plus.11,5 dolara
    Wobraz sobie takie jaja-
    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 30.321% 28.25% 02.08% 38589 2835.00 { AA }
    Hand 1: 69.679% 67.60% 02.08% 92361 2835.00 { QQ+, 55, KQs, JTs, KQo }
    Przy takich rękach jesteś 0,3$ na plus ratuje cię fold equity bo z gry jesteś -7,95$ do tyłu
    Ostatnio edytowane przez easygracz ; 28-01-2009 o 13:10

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    używam. z drawami, monsterami (dwie pary i lepiej), i czasem z air. myślę że mam odpowiednio zbalansowany ten range

    co do value: jeśli chcesz z overparką wyciągać 3 ulice wartości, to trochę samobójstwo imo na FR. jeśli chcesz wyciągać dwie, to równie dobrze możemy zaczekać teraz bo 1) wyciągamy wartość od blefów na turnie 2) nie wiadomo czy potem da nam okazję zaczekać jedną rundę betowania jeśli teraz postawimy (patrz rzeczywisty przebieg rozdania)


    jesli ktos na FL otwiera z UTG a pozniej majac pozycje nie c-betuje takiego flopa,to z gory jest to baaardzo podejrzane zagranie i malo ktory gracz bedzie probowal blefowac na turnie,zwazywszy ze taki flop QK5 dla gracza otwierajacego z UTG jest najczesciej idealny,bo na co mozemy zazwyczaj obstawic takiego gracza JJ+,QK,AQ,AK,wiec mysle ze od solidnych graczy value z blefow na turnie to zadko kiedy wyciagniemy bo beda sie obawiac slowplay-owanego monstera,a czy wyciaganie poprzez odpowiedni betsizing value przez 3 ulice z overpair na ,,takim stole i w sumie najczesciej inwestujac do showdown niecale pol stacka jest samobojstwem,nie wydaje mi sie,a jak juz cos to majac pozycje wole zagrac checkiem pozniej,a napewno nie na flopie