Strona 59 z 116 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #581
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Peri co Ty z tymi bonusami? Jesteś jakby obok tematu. Przeczytaj może jeszcze raz(tym razem ze zrozumieniem) to co napisał Pepone i jeśli nadal nie będziesz wiedział do czego mogliby się doczepić to nie mam więcej pytań.

    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    ...myślę, że wiadomo o co chodzi i rogaliq sam zna odpowiedz. Jak dwoch regularsow zmierzy się na stawki w ich zasięgu to nikt nie będzie szukał dziury w całym, natomiast jak np. wejdzie nowy gracz, który zagra w jednym heads upie wygrywajac x.xxx $ i godzine później bedzie je chcial wypłacić, to nie wróżę sukcesu takiej operacji.

  2. #582
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nadal nie widzę powodu, aby mieli na coś takiego nie pozwolić. Jeżeli można robić transfery za darmo, to dlaczego nie mieliby pozwalać na coś takiego na czym zarabiają? (cały czas pod warunkiem, że osoba przegrywająca sama może te pieniądze wypłacić)
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 04-01-2009 o 22:07 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #583
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ciąg dalszy zmian w ongame. Pierwszy kwartał nowego roku zapowiada się zatem bardzo ciekawie. Nie wiadomo jeszcze dokładnie jaki będzie zakres zmian.

    P5 - The Poker Engine

  4. #584
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    mam poważny problem z HeM na ONGAME - mam najnowszą wersję beta i chcę importować bez Ongame hand grabber - potrzebuję pomocy

    Bardzo bym prosił, aby ktoś kto używa HeM w ten sposób mi pomógł

  5. #585
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    10
    Cześć
    Ja używam wersji 1.06.04 beta 22 , działa bez hand grabbera i łapie więcej rozdań niż PT2 najlepiej poczytaj na forum HM : Poker Site Support - Holdem Manager Forums

  6. #586
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Kiedy sa jakies turnieje 150+12 i co to sa za turnieje??

  7. #587
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Euro Grand Prix 70k w soboty o 20 bodajze

  8. #588
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    sorki ze z takim pytaniem znowu ktos wyskakuje, ale nie chce przegladac wszystkich watkow zwiazanych z ongame'em.
    nie gralem kilka miesiecy rozumiem ze kwestia bonusa sie nie zmienila (i na towerze jest nadal najlepszy - x8 + jakis ticket do sita.)
    a jak wyglada sprawa z naliczaniem punktow? jest 'po staremu' czy sie zmienilo? mozecie mi napisac ile wyrabia sie punktow na shortach i fullach nl 25, 50 i 100 ?
    pewnie bede musial zaczac od 25 znowu...

    a jak wyglada sprawa uzycia PT i PAHy? kiedys bez virtualnego RAMdisku nie szlo zbytnio. poprawili cos z zapisem bazy?

    a co z iloscia stolow? nadal przy +8 jest zonk?
    Ostatnio edytowane przez stahoo ; 26-01-2009 o 11:55

  9. #589
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    zły topic :P

  10. #590
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    jak zly? same pytania odnosnie ongameu ogolnie. lepiej bys mi napisal jak tam jest z tymi stolami itd
    a towera na hey zamienic nie problem dlatego pytam o najlepszy room obecnie.