Strona 10 z 26 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 253
  1. #91
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez rami Zobacz posta
    jedno pytanie, bo nie moge doczytac: czy pod pojeciem "poker sportowy" rozumiany jest generalnie rzecz biorac poker turniejowy, czy gry cashowe rowniez?
    No i nadal nikt z PFPS (czytaj: Jani) nie odpowiedzial na tak prosste i konkretne pytanie :/

  2. #92
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Poladikus Zobacz posta
    I wcale nie trzeba wypowiedzi władz, prezesa czy innych członków zarządu do tak oczywistej interpretacji.
    widzisz, niemniej mi zalezalo na stanowisku pfps. bez "dokładnego wczytywania sie w rózne informacje pojawiajace sie tu i tam". a jak przesledzisz watek, to zobaczysz, ze oczywistosc interpretacji jest wzgledna.

  3. #93
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    Będziesz członkiem będziesz,mógł mieć pretensje.

    To takie proste i konkretne przeczytać ostatni post kogoś z PFPS (czytaj Jani) żeby się dowiedzieć że w najbliższym czasie nie ma zamiaru się wypowiadać(wdawać w utarczki słowne).

    Ja nie mam zamiaru krytykować czegoś na co czekam od długiego czasu.

  4. #94
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    jakie pretensje? zwykle pytanie dotyczace zakresu i priorytetow dzialan...
    Ostatnio edytowane przez rami ; 25-01-2009 o 10:31

  5. #95
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Ktoś życzliwy zapoda linka do aktualnej strony federacji. Przejrzałem pobieżnie te 10 stron ale nie znalazłem.

    pzdr

    ?

  6. #96
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    Ktoś życzliwy zapoda linka do aktualnej strony federacji. Przejrzałem pobieżnie te 10 stron ale nie znalazłem.

    pzdr

    ?
    domena pfps.pl zapewne, a strona w budowie..było w którejś wypowiedzi....
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 25-01-2009 o 13:49

  7. #97
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Ooo dzięki za linka.
    Pozdrawiam

  8. #98
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    29 grudnia 2008 roku zakończyła się pierwsza faza tworzenia Polskiej Federacji Pokera Sportowego.
    Za około 3 miesiące chcielibyśmy zrobić zjazd na którym zostaną wybrane nowe władze Federacji. Członkiem Federacji, a co za tym idzie mieć prawo głosu na zjeździe, będzie mógł zostać każdy.
    Już w najbliższy wtorek podczas rozgrywek WLP będzie możliwość wypełnienia podania o przyjęcie w poczet członków Federacji.

    Przed zarządem Federacji jest teraz kilka tygodni ciężkiej organizatorskiej pracy. Chcielibyśmy być gotowi do jak najszybszego zorganizowania zjazdu, do przedstawienia członkom naszych pomysłów i planów na przyszłość.



    Chcielibyśmy aby całe nasze środowisko jak najaktywniej uczestniczyło w pracach Federacji. Mam nadzieję, że już podczas nabliższego zjazdu będziemy mieli kilkuset członków, uda nam się wyłonić nowe prężne władze (mam oczywiście nadzieję, że docenicie naszą ciężką pracę przy tworzeniu Federacji).
    Celem Federacji jest promowanie pokera turniejowego jako gry sportowej. Chcielibysmy zacząć tworzyć profesjonalny cykl rozgrywek we współpracy z poker roomami a na koniec roku zorganizować Mistrzostwa Polski. Chcielibyśmy pomóc zmieniać obraz pokera zarówno w świadomości przeciętnego Polaka jak i osób ze świecznika (nad czym już pracujemy).

    Na razie dużo tego "chcenia" ale jestem przekonany, że już za kilka miesięcy nasze chęci i starania przyniosą efekty, z których będziemy zadowoleni wszyscy
    minęły już ze trzy tygodnie od tego wpisu, troche pogadaliśmy i stoimy a czas leci. A przecież można zacząć budować Federację ( np. strukturę organizacyjną), robić nabór członków. W tym tempie to zjazd odbedzie się nie w marcu a w grudniu.
    Obecny Zarząd wszystkiego nie zrobi sam nawet jakby chciał. A przecież organizatorów życia pokerowego w poszczególnych województwach nie brakuje.I Zarząd Federacji - mailem czy też telefonicznie może zaprosić ich do wspólpracy ( nikt w dobie internetu chyba nie obrazi się na taką formę)i poposić aby przy okazji turniejów, które organizują przedstawili idee federacji i zaczęli organizować nabór. Potrzebne do tego są materiały organizacyjne takie jak: statut organizacji, uchwały Zarządu, wzór deklaracji członkowskiej, numer konta bankowego itd. itp

  9. #99
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    mi sie wydaje ze działaja ale poprostu jak juz bedzie wszystko dograne to wtedy bedzie info. bo takto jak cos podadza to maja do tego 1000 pytan. a wydaje mi sie ze jak juz bedzie info z federacji to wszystko bedzie zapiete na ostatni guzik.

  10. #100
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Zgadza się Lucart. Popełniliśmy błąd informując o powstaniu Federacji o 3 tygodnie za wcześnie. Teraz wszelkie informacje będą podawane dopiero jak wszystko będzie już dopięte na ostatni guzik.