Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Zmiany na forum

  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, niekoniecznie, nie wiem dokladnie jak jest domyslnie z usuwaniem postow na forum, mozliwe ze jak juz ktos odpowie to kasowanie zostaje zablokowane. sprobuj napisac 2 posty jeden po drugim i je usunac, mozliwe wtedy to sie uda, jak nie to cos jest nie tak i bede musial sie tym zajac

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Jeśli dany post jest ostatnim w temacie, to można go usunąć. Napisałem 2 posty jeden po drugim i mogłem usunąć tylko ten drugi, a jak już to zrobiłem to ten pierwszy mogłem usunąć. Tak więc wszystko jasne
    Nice job

  3. #23
    Mam mala sugestie dotyczaca forum. Ostatnio wydaje mi sie ze ze robi sie balagan w dziale "Poker w internecie". Chodzi glownie o pojawianie sie co kilka dni nowych tematow dotyczacych tego samego poker roomu. Moze warto wydzielic osobny dzial dotyczacy poker roomow? Kazdy temat tam dotyczylby konkretnego roomu, problemuw z nim zwiazanych, promocji itd. Latwiej byloby wtedy zorientowac sie w temacie osoba ktore chca w tym miejscu grac, jesli ktos ma problem moglby tam zajrzec czy juz wczesnie nie rozwiazano podobnego itd

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przed swietami powinno sie takie forum pojawic, tylko zrobie mala modyfikacje dodajaca przed postem nazwe poker roomu ktorego on dotyczy.

  5. #25
    . Witam,
    . fajnie że pojawiła się opcja odznaczenia wszystkich nowych postów jako przeczytane. Dobrze by jednak było, żeby przenieść ją (albo jeszcze lepiej, po prostu powtórzyć) na stronie "zobacz posty od ostatniej wizity".
    . Podejżewam, że tak własnie większość z nas przegląda forum. Ułatwiłoby to troszkę życie :]