Strona 80 z 84 PierwszyPierwszy ... 30707879808182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 838
  1. #791
    Dobre są te ulepszenia, ale brakuje mi jednego mianowicie wyświetlanej kwoty jaką się stawia tuż przy żetonach, tak żeby nie trzeba było ich liczyć lub zerkać na czat. To by także przyspieszyło grę.

  2. #792
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Jacky Kiler Zobacz posta
    Dobre są te ulepszenia, ale brakuje mi jednego mianowicie wyświetlanej kwoty jaką się stawia tuż przy żetonach, tak żeby nie trzeba było ich liczyć lub zerkać na czat. To by także przyspieszyło grę.
    +1

  3. #793
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2
    Witam...
    Chcialbym zagrac w Hold'em NL dzisiaj o 20-tej ale trzeba wpisac haslo. Moze mi ktos powiedziec jakie to haslo albo gdzie tego hasla szukac????
    z góry dzieki

  4. #794
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    21
    Tak z ciekawosci to jak z tym rake back? mialo byc 15 stycznia ale jeszcze nic nie dostalem (w sensie dostalem cos ale napewno ta kwota to nie byla za caly miesiac;>). Ktos jeszcze ma taki problem czy wszyscy dostali? Mowa oczywiscie o graczach z Cardroom2;>

  5. #795
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    21
    OK dostalem maila z suportu i teraz nasuwa sie bardzo wazne pytanie. Jak jest naliczany rake back? w FAQ jest tabelka ktora mowi ze jesli zrobimy RC 0-149 to nie dostaniemy nic RB, jesli zrobimy 150-499 to dostaniemy 20% a jesli zrobimy 500 i wiecej to dostaniemy 30%. Moje pytanie teraz: Jesli zalozymy ze zrobilem 700 rake contrib. czy dostne w tym wypadku tak jak kazdy by sie spodziewal 210 RB, czy tez (co wydaje mi sie ze wlasnie sie stalo) od pierszych 150 nie dostanie nic, od kolejnych 350 dostane 20% i od reszty 30%? (czyli 130). bo jesli tak to I4poker wlasnie zjechal na najgorzy room boss medii.

  6. #796
    W grudniu rakeback na CR2 był rozliczanych wg starych zasad bossmediowych. 30% jest wyliczane od całej kwoty, a nie jak to podałeś w przykładzie. Rakeback został wypłacony w 2 ratach(CR2 i wyrównanie za bossmedie), być może nie zauważyłeś drugiej raty? Mógłbym powiedzieć więcej jakbym znał username na i4poker

    Pozdrawiam
    Michał
    Ostatnio edytowane przez i4poker Polska ; 19-01-2009 o 10:38

  7. #797
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    21
    Nie no spoko skoro tak mowisz to zakladam ze tak jest to pewnie dlatego ze w dwoch ratach to mi sie pomieszalo. Dzieki za odpowiedz;>

  8. #798
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Witam

    Wiadomo juz cos o tych punktach vip na cardroom2 ? I o samodzielnym sprawdzaniu stanu rake na stronce ?

    POZDRAWIAM

  9. #799
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    wiadomo cos jaka bedzie promocja w miesce BBJ na b2b

  10. #800
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Dublin
    Posty
    39
    Punkty VIp sa kumulowane w chwili obecnej i beda dodawane do konta gracza 1 kazdego m-ca a niedlugo maja byc dostepne na stronie zaktualizowane podobnie jak mozliwosc sprawdzenia stanu rake w zakladce na stronie I4poker. Ma to byc dokonane pod koniec stycznia, ewentualnie pierwsza dekada lutego.

    Pozdrawiam.