Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Blindy 30/60, mamy stack nieco powyżej średniej - jakieś 2.6k. Totalne donkowisko, przynajmniej 3/4 stolika ma VPIP powyżej 50%. Pre flop gra jest bardzo pasywna. Dostajemy AJ na środkowej pozycji (utg+3). 2 limpy do nas. Co robimy?
    Podbiłem do 5 bb i dostałem 4 calle - od bardzo luźnego (VPIP jakieś 75%) gościa na lewo ode mnie, od gracza na buttonie i od obu limperów.
    Flop J42. Pula 1600. Betuję 800. Gracz na lewo i button sprawdzają, reszta fold. Turn 9 i gram all in.
    Po flopie chyba nie miałem już innego wyjścia niż bet, bet, bet, ale czy raise pre flop był dobry? Chyba powinienem dać sobie spokój z takimi akcjami, dopóki blindy nie będę trochę wyższe - wówczas ludzie zaczynają bardziej szanować żetony i nie ma family potów cały czas. Lepszy więc byłby limp czy może ze względu na kiepską pozycję lepiej tu po prostu od razu zmuckować?


  2. #2
    Zarejestrowany: Aug 2007
    Postów: 1124
    Ty serio? jak serio to jeszcze opisz co robiles od Aug 2007- dzis

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Grałem cashe, a co?

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Jak dla mnie wszystko zaebiscie.
    Mogłeś pre flop grac 7-10bb.
    We freerolu TPTK to zawsze nuts i trzeba mega agresywnie

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    i tak koles z K5 we freeroluu by sprawdzil wiec duzo by to nie zmienilo Szczegolnie w przeciagu pierwszych 2 godzin Pozniej juz zaczynaja cos myslec i sa mniej chetni do drogiego drawowania...

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    To do gorzkich zali akurat temat. Trafil na river i tyle, a znowu na flopie nie byles tak bardzo z przodu. A zagrane bardzo dobrze, wrzuciles reszte stacka na turnie, kiedy juz byles mocno z przodu. I jakby nie trafil, to bys mial 6,6k i to ty bys byl sprite, a oni pragnienie.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    Trias grałem z tobą na tym stole i cóż to tylko freeroll w normalnym turze raczej by tak nie było

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czyli raise pre flop był w porządku? A cbet za pół puli - nie za mały?

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Za mały cbet, 2/3-3/4 i allin później.