Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 105
  1. #71
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Witam,

    Z uwagi na dzisiejsza zmiane terminu turnieju USOP w Poznaniu na 20-22 luty szkolenie zostaje przeniesione na dzien 07 marzec.

    termin: 7 marzec (sobota) w godzinach ok. 11-20
    miejsce: Wrocław
    cena: $200 - platnosc do dnia 21 luty
    ilosc: 12 osob

    Zainteresowanych kursem prosze o kontakt przez PM. Liste uczestnikow bede tworzyl wedlug kolejnosci zgloszen.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez amazonit ; 14-01-2009 o 17:04

  2. #72
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Witam,

    Zainteresowanych szkoleniem informuje, ze na ta chwile jest komplet zgloszen. Osoby, ktore sie jeszcze nie zdecydowaly prosze o zgloszenia poprzez PM, bede zapisywal je na liste rezerwowa.

    Osoby, ktore sie do mnie zglosily przed nieoczekiwana zmiana terminu szkolenia, prosze o kontakt przez PM z informacja czy termin 7 marca im odpowiada.

    pozdrawiam,

    amazonit

  3. #73
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Rowniez bylem na szkoleniu Amazonita.
    Chyba jako jedyny bylem na 1 i 2 .
    Do opini przedmowcow moge dodac wiec fakt,ze byla naprawde duza progresja wykladow.(az sie boje ,jak amazonit przygotuje sie za trzecim razem)
    Polecam zdecydowanie szkolenie dla graczy, ktorzy chca osiagnac NL1000+
    Amazonit stawia poprzeczke bardzo wysoko. Chyba tylko ja moglbym zrobic lepsza prezentacje

  4. #74
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez amazonit Zobacz posta
    cena: $200 - platnosc do dnia 07 luty
    ilosc: 12 osob
    lol cena troche miazdzaca mozna za to kupic conajmniej godzine coachingu indywidualnego

  5. #75
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    miazdzaca cena? nie rozsmieszaj mnie BTW godzina indywidualnego coachingu u znanych trenerow wynosi 1k+/h

  6. #76
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    W Polsce za 400zł za godz można mieć szkolenie (unipoker.pl) Ale mimo wszystko mając do wyboru 1.5godz indywidualnie, a 9godz w grupie wybrałbym to drugie. Kto wie - być może za jakiś czas też się zapisze na takie szkolenie

  7. #77
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    odzina indywidualnego coachingu u znanych trenerow wynosi 1k+/h
    nie pisz jak nie wiesz o czym piszesz.

    np u zaitseva : "package: 10 lessons $1350"

    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    W Polsce za 400zł za godz można mieć szkolenie (unipoker.pl) Ale mimo wszystko mając do wyboru 1.5godz indywidualnie, a 9godz w grupie wybrałbym to drugie. Kto wie - być może za jakiś czas też się zapisze na takie szkolenie
    na tych stawkach co grasz to za 50$/h znajdziesz doswiadzconego trenera.
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 16-01-2009 o 12:30

  8. #78
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Panowie.. 200$ za takie szkolenie to smieszna kwota. Nie mam pojecia dlaczego Amazonit przekazuje tak cenne informacje za kieszonkowe. Gdyby robil to szkolenie w tak malej grupce w np stanach....Koszt bylby z 2000usd.
    Nie traktujcie tego jak inwestycje. Samo uczestnictwo w szkoleniu, to jak wygrany los na loterii!!

  9. #79
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Pewnie podpadnę wielu, ale mi się nie bardzo podobało szkolenie. Oczywiście Amazonit ma super rezultaty i wiele bym dał, żeby tak grać, ale na tym szkoleniu tego się nie nauczycie. Nauczycie się jak prowadzić księgowość, jak ustalać sobie cele, poznacie jakieś techniki antytiltowe, poznacie szczyptę teorii, ale jak teraz nie wygrywacie (i nie jest to wina tiltowania) to po tym szkoleniu raczej nie zaczniecie miażdyć swoich stołów. Nie załuję, że byłem, bo chciałem zobaczyć co tam będzie, ale drugi raz za taką kasę bym nie pojechał.

  10. #80
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    nie pisz jak nie wiesz o czym piszesz.

    np u zaitseva : "package: 10 lessons $1350"



    na tych stawkach co grasz to za 50$/h znajdziesz doswiadzconego trenera.
    OMG no to pokazales, ze ty wiesz o czym piszesz...

    uwazasz ze 200$ za caly dzien wykladow to miazdzaca cena, po czym proponujesz coacha z low-mid stakes za 1350$.

    jak potrzebujesz bardzo dobrego trenera z od NL400+ to musisz placic duzo wiecej.

    IMO godzina z trenerem nie wystarczy, a calodniowy kurs za 200$ moze juz przyczynic sie do dodatnich wynikow - tym bardziej ze z tego co opisuja przedmowcy, amazonit omawia wiele aspektow pokerowego zycia.

    pozdr