Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88
  1. #81
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    hehehe ok 2 dni roboczych ,dzis weekend wiec go nie licz

  2. #82
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Mam zamiar wplacic na everesta i chcialem zadac tylko pytanie, czy gdy gra sie na kilku stolach, to okno, w ktorym mamy aktualnie ruch daje jakis znak (na przyklad zaczyna migac albo automatycznie wskakuje na pierwszy plan)?

  3. #83
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    sygnal dzwiekowy oraz wyskakuje, ale na gg mozna smialo pisac a nie jak na bossmedii

  4. #84
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Nie no lepiej Nalbi jak stol Tobie wyskoczy w czasie nawet podbijania klikajac wartosc puli myszka. Wtedy dobre zonki moga poleciec. co prawda teraz juz mi to nie robi, ale jak mialem gorszy monitor to masakra.

  5. #85
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    A czemu nie odpisuja na meile tylko wysylaja uniwersalna odpowiedz... i czemu dalej nie widze $ na netellerze heh

  6. #86
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    13
    Witam nie wiem czy też macie takie kłopoty jak ja z tym portalem, ale u mnie to jest tak ze podczas i jakieś 30 sek. po zalogowaniu mam exelent a potem spada połączenie do fair lub poor i nie mogę wogóle wbić się na stolik bo jak się pojawi to już wszystkie miejsca są zajęte. Może ktoś by mi coś poradził? sprawdzałem na innych portalach i np. w tym samym czasie mam na "Purplelounge" exelent czyli to chyba nie moja wina.

  7. #87
    Czy ktoś wie, co się od wczoraj z Everestem dzieje?? Czy tylko ja mam taki problem?

    Odpalam EP i pomijając, że trwa to 2 dni, to po zalogowaniu się nie widzę ani jednego stołu. Pokazuje, że zalogowany jestem jako Anonymus i że mam na koncie 0, ale jak kliknę cashier to tam wszystko jest OK...

    Czasami pojawiają się stoły, ale jak na którykolwiek wchodzę, to po minucie komunikat, że nie ma netu, mimo że pokazuje połączenie excellent i wywala program.
    Przeinstalowałem EP i nic, zainstalowałem na innym kompie i to samo...
    WRRRRRR...

  8. #88
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Mi dzisiaj dzialal normlanie.