Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    TLPoker - Rozdanie - pokaż : 57986
    4betować nie chciałem, bo wiadomo, że wygonię tym tylko słabsze ręce, choć może AQ i TT by wyrzucił, ale generalnie to chyba słaby pomysł. Z kolei na flopie czy nie lepiej byłoby to zagrać pasywnie? Tak jak PF - lepszej ręki raisem nie wyrzucę, więc stackowanie się było raczej bez sensu... Oczywiście, skoro zdecydowałem się na raise, to już te grosze musiałem dorzucić, bo często będzie tu w zasięgu przeciwnika także flush draw.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    w PF podejmujesz decyzje co do gry na flopie - albo się stackujesz na odpowiednich boardach, albo grasz for set value

    możesz także rozegrać pasywnie i dać jednego calla tylko na flopie i ch/f turn, ale gdy to robisz to musisz pamiętać,że dobry gracz od razu wyczuje słabość, bo flop jest bardzo drawowy i z JJ+ każdy robi re-raise wrzucając stacka - dlatego wg mnie to nie jest dobry sposób na asekuracyjną grę
    imo jeśli call - to z zamiarem ch/r shove na turnie przy sprzyjającym turnie - ale na taką grę wypada mieć jakiś read

    ps: fold PF jest najprostszy
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 07-12-2008 o 19:52

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Vs taki typ foldne to pf jestes przewaznie crushed. Jesli juz call to tylko for set value.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ale for set value się nie opłaca skoro przeciwnik często 3betuje

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    A gdzie to pisze, ze czesto ? Ze statow w linku do rozdania wynika, ze koles ma 13/11/0.0. Imo on nawet moze nie 3betowac AK W takich nit debili czasem calluje i licze, ze siedza z tym QQ i zaplaca jak trafie seta a czasem odpuszcze.

    edit: widze w opisie trias wspomnial, nie ma to wiekszego wplywu na moje rozegranie micro to raczej nie sa mindgames i levelowanie sie

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Fold pf. Jeśli w ciągu 38 rozdań dostałeś od niego trzy 3bety na swoje otwarcia, to raczej jego zakres raisa pf jest dość szeroki = call for set value jest bez sensu. Ewentualnie możesz 4betować do 18-19 i fold na jego shove, ale osobiście radzę odpuścić jeszcze w tym rozdaniu i poobserwować trochę jego grę. Niecałe 40 handów to żadna historia i wolę nie ładować się w marginalne sytuacje, dopóki czegoś się o gościu nie dowiem.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    fold pf najlepsze rozwiazanie