Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Mam pytanie odnośnie kursu przelewu środków (wypłaty) z pokerowego konta gracza na np. moneybookers . Operacja przelewu trwa na ogół jakieś 2 dni jaki kurs jest obowiązujący przy ów przelewie, czy ten który obowiązywał w dniu podjecia decyzji (zatwierdzenie chęci przelewu) czy ten ktory obowiązuje w dniu przelewu środków? Sądze iż druga opcja jest jedyna logiczna ale czy wszyscy twozacy tzw. ''pokera'' oraz jego otoczke (czyt. poker roomy) tak myślą? wątpie - z tąd to pytanie. Prosze o konkretne wypowiedzi...

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    To raczej nie zalezy od poker roomu, tylko do odbiorcy przelewu. Liczy się kurs z dnia zaksięgowania przelewu. Niektóre poker roomy, np. PokerStars maja opcje wyboru waluty np. konta Neteller i pokazuja Ci kurs w momencie zadania wyplaty. Wtedy obowiazuje kurs z dnia wyplaty ;]

  3. #3
    dzieki Vigird za wyjasnienie mi tego - wyglada to teraz na bardzo logiczne a moje pytanie na gorze troche mniej cóż... przynajmniej teraz mamy jasność że obowiazujacy kurs przewalutowania przy przelewie to ten ktory obowiązuje dla rzeczywistego czasu przelewu. Przy czym nasuwa sie pytanie czy aby na pewno tak było? tzn. czy jest to kurs obowiązujacy na poczatku dnia w ktorym dochodzi do przelewu czy moze obowiazuje ten powyzej opisany przeze mnie kurs a wiec kurs rzeczywistego czasu przelewu. prosze o wyjasnienie jeszcze tego detalu.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    na moneybookers masz napisane z jakich kursow korzystaja i ze doliczna jest oplaty chyba 2,5% za przewalutowanie