Strona 29 z 76 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 754
  1. #281
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez Nalbandian Zobacz posta
    witam o co chodzi w koncu z tym bank statment, wyslalem im scr z rachunku mbanku i im nie starczy, to co mam wyslac?
    pozdrawiam
    Chodzi im o wyciag z konta. Wyciag ma byc zeskanowany. Zamawiasz przez infolinie mbanku, koszt 5zl. Do mnie dotarl po 2 tygodniach.


    Tez mam pytanie. Ile czekaliscie na weryfikacje. Wczoraj wyslalem wszystkie dokumenty. Neteller odpiscze????, czy mam na netku sprawdcac status weryfikacji???

    EDIT. Juz mi zferyfikowali. 4 dni, dosc szybko.
    Ostatnio edytowane przez vitek ; 09-12-2008 o 15:38

  2. #282
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    witam, czy miał ktos problem z uzyciem Virtual Card ?? klikam na "uruchom wersje WWW" otwiera się okienko a w nim takie kółko symbolizujące ładowanie i problem w tym ze się tak ładuje i ładuje i nic, miał ktos moze taki problem ?

  3. #283
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    może to być wina przeglądarki

  4. #284
    Cytat Zamieszczone przez MiiKeEEe Zobacz posta
    witam, czy miał ktos problem z uzyciem Virtual Card ?? klikam na "uruchom wersje WWW" otwiera się okienko a w nim takie kółko symbolizujące ładowanie i problem w tym ze się tak ładuje i ładuje i nic, miał ktos moze taki problem ?
    Znajomy ma to samo - sprawdzane na 2 kompach. Nie wiem o co chodzi

    Ktoś ma jakieś pomysły?

    pozdr

  5. #285
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    To nie lepiej po prostu ściągnąc virtual card na dysk?

  6. #286
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    probowałem IE i mozille i to samo, sproboje jeszcze na innym kompie, może to cos u nich sie dzieje w netku :P

    ok problem rozwiązany dziwne bo zmiana języka na english :P pomogła
    Ostatnio edytowane przez MiiKeEEe ; 12-12-2008 o 12:04

  7. #287
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Czy z karty GW nadal można wypłacać max 1k$/dzień? Dawno już nie robiłem wypłat, a ostatnio wyszły nowe karty z nowymi limitami, więc mogło się coś zmienić.

    Drugie pytanie. W jaki sposób mogę sobie wyliczyć kurs wypłaty, tak, aby danego dnia wypłacić dokładnie 1k$? Czy jest na to jakiś sposób? Zwykle patrzyłem na średni kurs NBP, odejmowałem od niego 5 groszy, wynik mnożyłem razy 1000 i tyle też wypłacałem z bankomatu. Są gdzieś jakieś przeliczniki?

    Z góry dzięki za odpowiedź.

  8. #288

  9. #289
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    Czy z karty GW nadal można wypłacać max 1k$/dzień? Dawno już nie robiłem wypłat, a ostatnio wyszły nowe karty z nowymi limitami, więc mogło się coś zmienić.

    Drugie pytanie. W jaki sposób mogę sobie wyliczyć kurs wypłaty, tak, aby danego dnia wypłacić dokładnie 1k$? Czy jest na to jakiś sposób? Zwykle patrzyłem na średni kurs NBP, odejmowałem od niego 5 groszy, wynik mnożyłem razy 1000 i tyle też wypłacałem z bankomatu. Są gdzieś jakieś przeliczniki?

    Z góry dzięki za odpowiedź.
    Jest $1k (a czy wiecej to nie wiem;p )

  10. #290
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez PreStiaCzeK Zobacz posta

    tiaaa podobno z tej strony maja byc kursy netelera ktory w sumie jak wczesniej pisalem odpowiedzial mi ze nie poda wedlug jakich kursow nastepuje przeliczanie


    Wiec ja powiem tak jak na stronce kurs wymiany $ na zł byl 3,06 to mi platnosci karta net+ przeliczalo po kursie 2,97 czyli akurat wychodzi po uwzglednieniu oplaty za przewalutowanie jakies (100%-2.95%)*3,06 = 2.96973

    A karta globewallet pewnie uzywa wlasnego przelicznika przy wyplace niekoniecznie tego samego co neteller