Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 75
  1. #51
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    No wlasnie bo ja wplacilem na next i pogralem tam tylko jeden dzien i nie wiem co z tym mam zrobic.

  2. #52
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez sNiCKY Zobacz posta
    Komentarze natomiast niedlugo zostana sprzezone z forum
    No, przydałoby się to albo np. wyświetlanie najnowszych komentarzy na pierwszej stronie, bo tak jak jest, to instruktorzy na komentarze niestety w ogóle nie odpisują...

  3. #53
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    24
    Dawno sie nie odzywalem, za co od razu przepraszam. Odpisuje na biezace problemy:

    kurak: niestety po dlugim oczekiwaniu na decyzje odpowiednich osob... okazalo sie, ze next i legato generalnie sie na wszystkich wypieli i punkty, z tego co ja wiem, raczej nie przechodza do betfriends i nic z tym nie da sie zrobic. Jezeli ktos ma inne informacje to niech da znac. Poki co na pewno lepsza decyzja bedzie wyrobienie punktow na innym roomie.

    Trias: wprowadzimy to, ale bedzie trzeba prawdopodobnie poczekac ponad miesiac. Pracujemy teraz nad nowym silnikiem strony, ktory umozliwi nam wprowadzanie zmian w mgnieniu oka. W tej chwili mamy sporo problemow ze wszystkimi nowosciami Poki co bede naciskal na Tomsona, Soprano i Manyaca, zeby przegladali komentarze czesciej.



    Jezeli chodzi o nowosci to dodam, ze wlasnie przed chwila wprowadzilismy promocje gwiazdkowa, w ktorej pakiet 30-dni dostepu do filmow mozna wykupic jednorazowo za 59zl

  4. #54
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    O co chodzi z tą kasą, którą dostaję od was (unipokermedia) raz po raz na Full Tilcie? To jakiś rakeback czy cuś?

  5. #55
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    24
    Haha, no rakeback, a co? Za malo przychodzi?

  6. #56
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Mam problem z forum. Niezależnie czy jestem zalogowany czy nie, kiedy chcę napisać posta muszę wpisywać login i hasło, przy czym za każdym razem wyskakuje mi, że jest błędne (mimo iż do swojego konta mogę się zalogować bez problemów).

  7. #57
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Też to miałem ale nie chciało mi się tego rozkminiać i olałem! A teraz konto mi tam wygasło!

  8. #58
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Mam problem z forum. Niezależnie czy jestem zalogowany czy nie, kiedy chcę napisać posta muszę wpisywać login i hasło, przy czym za każdym razem wyskakuje mi, że jest błędne (mimo iż do swojego konta mogę się zalogować bez problemów).
    +1

    Dodam jeszcze, że kiedyś jak oceniałem filmiki to po kliknięciu oceny - uaktualniała się ona automatycznie (był o 1 głos więcej) a teraz tak nie jest. Kliknę to sie pojawia ocena, jaką ja dałem.

  9. #59
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Może tutaj jednak powinienem to napisać

    Witam, chciałem właśnie wpłacić kasę na Unipoker.
    Ale że jestem dociekliwy to sprawdziłem waszych instruktorów. Co do Soprano to wiadomo klasa sama w sobie i tylko potwierdziły się przypuszczenia po oglądnięciu wyników na Poker Table Ratings.

    Bocian, czaki - wiadomo.

    Ale tomson?! Wytłumaczcie mi dlaczego instruktorem jest ktoś kto wg PTR ma -15k$ profitu?!
    starless - Full Tilt Poker - Online Poker Player Overview

    Dla mnie to jest ważne bo tomson nagrał bardzo wiele filmów.

    Proszę o wyjasnienie...

    Nie jest to żaden atak, po prostu jak mam w coś _zainwestować_ to chciałbym żeby to wszystko było profesjonalne. Bo gracza z -15k$ profitu to ja sam z siebie będę potrafił zrobić i bez oglądania filmów
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 01-09-2009 o 18:26

  10. #60
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Będzie więcej filmów Full Ring?