Strona 41 z 202 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #401
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627

  2. #402
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Ja tam uwielbiam serial "Kości" ze względu na główną bohaterkę. Bones jest nieziemska, chętnie zrobiłbym z nią jakieś ekspertyzy.

  3. #403
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    A wszyscy jak jeden mąż głupoty gadacie, te wszystkie seriale i tak istnieją tylko dlatego że Jack Bauer wyraził na to zgodę
    Jestem dokladnie tego samego zdania
    Nawiasem mowiac juz sie nie moge doczekac 24 the movie

    Wlasnie tez przyuwazylem, ze mniej wiecej 1 grudnia film juz bedzie dostepny w UK na DVD
    Ostatnio edytowane przez eLPe21 ; 19-11-2008 o 11:53

  4. #404
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Jakie pomysly na wytlumaczenie tego, ze (...)
    O kurwa, ale mi zaspoilowałeś !!!!!!!!!! ZABIJE !!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez indy ; 19-11-2008 o 11:50

  5. #405
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    nie wymagaj od elpe myślenia. :< to takie naiwne.

  6. #406
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    O kurwa, ale mi zaspoilowałeś !!!!!!!!!! ZABIJE !!!!!!!!!!
    No nie mow ze nie widziales trailera do kolejnego dnia?!?

    Sorry :/ ale ten trailer jest dostepny od dawien dawna ( 3-5 miesiecy )... I jako prawdziwy fan serialu powinienes wiedziec no ale jezeli popsulem to przepraszam, nie przeszlo mi to nawet przez mysl ze mozesz nie wiedziec.

    ps.
    Mash -> jak nie masz nic madrzejszego do napisania, to nie pisz nic...
    Ostatnio edytowane przez eLPe21 ; 19-11-2008 o 11:22

  7. #407
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Jasne że nie, ja w ogóle nie oglądam trailerów, a już w ogóle nie rozumiem jak można to robić w takich serialach gdzie jest multum zwrotów akcji?

    (...) cenzura antyspoilerowa

    Mi jak ktoś poleca jakiś film to nie chcę nic o nim wiedzieć, chcę nadążać za fabułą w takim tempie w jakim to ją film ukazuje. Przykład: ktoś mi polecił film TELEFON, no i oglądam z kumplem. Film od razu super nas wciągnął. Najpierw szantażysta (Jack Bauer BTW. ) każe dzwonić Stewardowi do żony i wyznać że ją zdradza i takie tam, śledzę fabułę z zaciekawieniem, w końcu Steward się stawia i mówi że pierdoli to i się rozłącza. Nagle szantażysta mówi, "Stu, jeśli wyjdziesz z budki, zabiję cię" - po czym słychać odgłos przeładowywanej strzelby... Mi to podnosi nieźle poziom adrenalinki przy filmie, mówię do kumpla "no to ładnie", a ten "to ty nie wiedziałeś że ten koleś będzie go trzymał na muszce? przecież w reklamach było pokazane..."
    I jaki sens oglądać trailery??

    EDIT:
    No dobra, tak sobie pomyślałem, że jak ktoś ogląda duuużo filmów, z jeden dziennie, to faktycznie musi sobie sam jakieś filmy wyszukiwać i może się trailerami sugerować, ma pewien obraz jak film wygląda, ale ma trochę przyspoilowane - coś za coś.
    Ja oglądam jeden-dwa filmy na tydzień, akurat w sam raz tyle że nie muszę sobie sam wyszukiwać filmu do oglądania. Ot taki Mosznik przykładowo mi pisze na gg "obejrzyj film <Klasa>", no to mówię "OK" i nie pytam nawet o czym jest... Przez następny tydzień średnio ktoś się jeszcze odezwie i coś znowu poleci .


    EDIT 2:
    (...)
    Ostatnio edytowane przez indy ; 19-11-2008 o 11:49

  8. #408
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Zeby nie tracic czasu na filmy ktore Ci sie nie spodobaja? Fakt faktem czesto sie zdarza, ze trailer wyglada niezle, a film jest pozniej lipny.

    Nawiasem mowiac obejrzyj 'Liberty Stands Still' z Wesley Snipsem i Linda Fiorentino. ( z tego co slyszalem nie tak dawno bylo gdzies w PL TV )
    No to rozumiem ze 'The Sentinel' widziales z Jack'iem?

    By nie robic off-topu:
    Z ciekawszych seriali, ktore ogladalem to ( niestety kazdy zostal dropniety z antenty ):
    -Day Break ( niewemitowane odcinki sa dostepne w necie w slabej jakosci )
    -Vanished
    -The Traveler

  9. #409
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    hehe ja znowu sie wciagnalem w 24. 3 sezonu nadal nie dokonczylem ale 4 i 5 obejrzalem w niecale 2 tyg - pewnie dlatego ze nie mialem neta :P ale szosty sezon juz slabszy i ogladam go juz z miesiac. chociaz tez ciekaw jestem co bedzie w filmie i w 7 sezonie choc jeszcze zostaly mi 2 odcinki z 6 sezonu

  10. #410
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Mój ranking sezonów z 24 wygląda tak:

    1. dzień drugi i piąty ex equo
    3. dzień pierwszy
    4. dzień trzeci i szósty - czyli też przyjemnie się ogląda, ale nie było już takich akcji że "kopara opadała" albo było zbyt ponaciągane
    6. dzień czwarty - najmniej się podobał... no ale i tak jack to jack, jak mogę się w jego plakat wpatrywać godzinami, to tym bardziej i w sezon