Strona 21 z 32 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #201
    Cytat Zamieszczone przez kabo Zobacz posta
    HH to HandHistory - pytanie czy pliki w katalogu z handhistory
    C:\program files\pokerstars\handhistory\krz1981
    masz po polsku czy po angielsku, jak po polsku to zmień w opcjach programu

    pozdr. kabo
    jestes wielki dzieki

    a teraz PokerAce Hud dziala z PT2? dobra widze ze z PT3 a do PT2 tez cos bylo mozecie mi powiedziec co ?
    Ostatnio edytowane przez Mario81 ; 20-11-2008 o 19:20

  2. #202
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    do PT2 jest PokerAce Hud, do PT3 nie potrzeba nic bo ma Hud'a wbudowanego.

    Ale skoro zaczynasz to lepiej zacząć od razu od PT3 po co instalowac coś co za chwilę może nie będzie wspierane.

    pozdr. kabo

  3. #203
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez kabo Zobacz posta

    Ale skoro zaczynasz to lepiej zacząć od razu od PT3 po co instalowac coś co za chwilę może nie będzie wspierane.

    pozdr. kabo
    Chyba już przestali wspierać... Ostatnio padł mi komp, skończyło się postawieniem nowego Windowsa. Napisałem do supportu o nowe kody Poker Trackera i Ace Huda, na drugi dzień na mailu pojawiły się kody do Poker Trackera i informacja, że w ich databazie nie ma informacji, że kiedykolwiek kupiłem Ace Huda... Pomyślałem, że to jakaś pomyłka i odpowiedziałem, żeby dokładnie sprawdzili moje poprzednie tickety, bo wysyłałem im 2-3 razy takie same maile i za każdym razem szybciutko dostawałem nowy kod. Po 3 mailu z ich strony, że im bardzo przykro, sratatata.....itd. dałem sobie spokój. Jak dla mnie to coś tu śmierdzi, ale nic nie wskóram, tym bardziej, że wyrzuciłem maile rejestracyjne.
    I byłem zmuszony ściągnąć wersję 3 Poker Trackera. Super działa na Ongame tym bardziej, że nie trzeba się bawić z ustawieniami layouta do małych stolików. Tak więc po 60 dniach kupię licencję. Ale mały niesmak pozostał.

  4. #204
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Przeczytalem caly ten watk. Mam pt3 i mam problem zeby mi wyswietlal hud statystyki na stole.
    W table tracker wyswietla mi stoly ktor mnei interesuje. w configure hud zrobilem nowa grupe i dalem statystyki ktore mnie interesuje i dalem show table averages- show on tabl, dalm apply i nic na stole mi sie nie pojawilo.

    Cos jeszcze mam zrobic?? Siec to ongame- redkings

  5. #205
    Witam,


    Mam problem z PT.Wyswietla mi HUD tylko w cash games a w turniejach MTT nie wyswietla nic.Czy ktos mial cos podobnego lub wie jak temu zaradzic?

  6. #206
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Panowie-mam wkurwiajacy problem z Poker Trackerem 3 wersja build 3 i zapisywaniem rak z Ongame (Tower). Na poczatku po zainstalowaniu softu Tower automatycznie tworzy w bazie danych plik userstatistics12345 (inne cyfry, oczywiscie-te podalem dla przykladu) (C:\Program Files\TowerGaming\Resources\Databases) i po ustawieniu PT3 sciaga rece z tego pliku.

    W pewnym jednak momencie plik i jego zawartosc sie zeruje i znika calkowicie z folderu Databases. Od tej chwili PT3 przestaje importowac rece z Towera, ktore nie sa zapisywane i ktorych nie widzi. Dopiero jak zejde ze wszystkich stolow i recznie utworze nowy plik do zapisywania rak (w lobby pod opcja statistics\advanced\create statistics file) znow wszystko zaczyna dzialac.

    Po kilku dniach znowu ta sama historia. Zauwazylem, ze dzieje sie tak rowniez, jesli w trakcie gry wylacze PT3.

    Czy ktos ma podobny problem i co z tym moge zrobic? Jest to denerwujace i trace niektore rece, bo nie wiem, w ktorym momencie przestanie zapisywac...

    Dzieki za pomoc!

    EDIT: Rowniez jak wejde w lobby Towera w "show sessions browser", nie pokazuje nic-jakbym w ogole nie gral...
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 23-11-2008 o 23:57

  7. #207
    problem rozwiazany mialem PS ustawiony na jezyk polski...po przestawieniu na angielski HUD dziala na cash games i na MTT...pozdrawiam

  8. #208
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Tez ostatnio kilka razy zdarzylo mi sie to co Tobie, ale niestety nic nie udalo mi sie wiecej wymyslec poza utworzeniem pliku od nowa... Co ciekawe wczesniej sie to nie zdazalo, a z tego co pamietam to ostatnio nie bylo aktualizacji...

  9. #209
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Oto odpowiedz moderatora forum Poker Tracker

    Re: Problem with importing hands from Ongame-PT3
    by WhiteRider on 24 Nov 2008 15:19

    "When you stop the auto import PT3 moves the processed hand history database file to the 'processed' folder. I guess if OnGame is still running then it continues to try to write to this same file, but because it doesn't exist it won't write the hands.
    You will need to either not stop auto importing until after you close OnGame, or turn off 'move processed files' and do it manually.
    The way OnGame manages it's HH files causes several problems, I'm afraid."

    Czyli nie wylaczac autoimportu podczas gry, tylko po jej zakonczeniu i tyle

  10. #210
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    14
    Mam następującym problem w hudzie ustawiłem sobie grupę, żeby wyświetlało mi dane dla każdego gracza i jest ok, ale chciałbym aby jednocześnie na stoliku pokazywały mi się ogólne statystyki stołu. W tym celu utworzyłem druga grupę gdzie dałem opcje show table avg. niestety nie pomogło pokazują się tylko dane dla pojedynczych gracz. Macie jakąś poradę jak to naprawić??

    i drugi problem tez z hudem. Na samym początku jak wypróbowywałem huda jak najeżdżałem na danego gracza pokazywało mi się ogromnie wiele danych na temat danej osoby w takim scrollu. Później pobawiłem się z layoutem, ustawiłem zadowalający mnie model, ale cholera zniknęła mi ta opcja pokazywania wszystkich danych o graczu. dzieki za pomoc
    pzdr

    aha mam PT3 bulid 3 i gram na PS jeśli to potrzebne.
    Ostatnio edytowane przez raczek18 ; 28-11-2008 o 13:54