Strona 19 z 32 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #181
    Każda wersji beta wiąże się z ryzykiem np. utraty danych lub nieprawidłowego działania. Ja używam wersji beta do PT2 a teraz PT3 od zawsze i jak do tej pory (odpukać) byłem zadowolony, żadnych problemów z danymi. Co najwyżej jakaś opcja przestawała działać ale jeśli była ważna to sie wraca do wersji stabilnej lub czeka na kolejna betę

  2. #182
    Witam!

    Gdzie ustawić w PT3, by wyświetlał statystyki na podstawie, np 500 ostatnich rąk każdego gracza, a nie całości (np. 24 000).

    pozdrawiam

  3. #183
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    mam pytanko o pocker trackera 2 , gram na bossie i pt2 nie widzi rak , otwieram history i foldery sa puste, wie ktos w czym moze byc problem?

  4. #184
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    witam
    być możę szukałeś w nieodpowiednim folderze. Rozdania nie są zapisywane standardowo tam gdzie instalujesz program, tylko w
    C:\Documents and Settings\userxxxx\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Boss Media\
    pozdro

  5. #185
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    szukam wlasnie w tym folderze normalnie widze te rozdania jedynie jak otwieram folder przez pt2 to on ich nie widzi

  6. #186
    Witam , mam pytanie, otoz, chce usunac czesc bazy z PT2, jako ze nie gram juz w sieci Prima, to historia mi juz nie ejst potrzebna, jak usunac, ta wybrana czesc bazy nie tracac, calej zawartosci,

    Z gory dziekuje, za łopatoligiczne wyjasnienie

  7. #187
    witam moze mi ktos wytlumaczyc jak ustawic pokertrackera 2 lub 3 tak zeby widzial rece z pokerstars? teraz jak daje na auto import niby sciaga rece ale nie mam ich w ring game player statistic a jak daje import z pliku to widzi pliki z sesji ale nie wiedzi w nich rak??

    co mam zrobic bardzo prosze o pomoc

    dzieki

  8. #188
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    dejw wejdz sobie w database maintance tam masz opcje purge i mozesz usuwac poszczegolne sesje lub advance purge wyrbac usuniecie rozdan z danego roomu wlasnie


    Mario sprawdz czy masz najnowsza wersje PT2 /PT3 bo nie trzeba nic robic aby sciagalo poprawnie rece z PT

  9. #189
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Moze mi ktos powiedziec co mam zrobic zeby to naprawic??


    Wiem ze zmienilem jakis plik tekstowy przez przypadek w postgres ale zaintalowalem niby od nowa postgers i kurwa dalej nie dziala. Szlak mnie trafi zaraz

  10. #190
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Wiem ze zmienilem jakis plik tekstowy przez przypadek w postgres ale zaintalowalem niby od nowa postgers i kurwa dalej nie dziala. Szlak mnie trafi zaraz
    sprawdź czy masz serwis postgrsql wystartowany (i czy jesteś w stanie go w ogóle wystartować bo PT3 potrafi sobie go wystartować tylko że czasmi nie może ze względu np na uprawnienia usera postgres) i czy prawidłową bazę masz wskazaną w PT3

    pozdr. ML