Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6
    Witam,

    Wplacalem jakis czas temu kase na ps poprzez Visa Electron mbanku i teraz zlecilem wyplate - czy ktos moglby sie podzielic informacjami, ile srednio czasu zajmuje dla ps taki przelew ?

    w mailu dostalem takie info :
    Please allow 72 hours for processing of Visa cashouts and another 3-10 business days for this transaction to show up on your statement.

    Ale nie ukrywam, z wolalbym szybciej moze znacie jakies lepsze/szybsze sposoby, zeby $ znalazly sie na moim koncie

    Dzieki za odpowiedz

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    na Vise inteligo to okolo 4 dni idzie i pieniadze nigdy nie sa blokowane na 30 dni jak w przypadku innych pokerromow.

    Co ciekawe blokowanie kasy na 30 dni to niby polityka VISY a PS jakos potrafil to ominac i nigdy kasy zablokowanej nie mialem.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Ja też wypłacałem na Visę Inteligo kilka razy z FTP i chyba też z Tower i nigdy nie miałem tej blokady.

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ale pytanie czy wyplacales tyle co wplacales? Bo na Boss medii nie wazne jaki room blokada jest 30 dni, chyba ze wyplacisz dokaldnie tyle co w ostatnim tygodniu czy dwoch wplaciles, evert tak samo blokada, wyjatek opisany wyzej.

    PS nigdy...