Strona 12 z 29 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 282
  1. #111
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Mario luzik , jezeli chodzi o stolik byl tragiczny, non stop jakas jazda, klotnie, ogolnie masakra, to co sie dzialo w tej kolejce to porazka.

  2. #112
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Witam.

    No to widzę ze nerwica dala się we znaki, ale pewnie to czysty przypadek pierwszy i ostatni raz chłopaki narozrabiali
    Mam takie pytanie. Ostatnio dowiedziałem się od mojej dziewczyny, iż gdy dzwonił jej budzik wstała i ku jej zdziwieniu, gdy jeszcze spałem wypaliłem takie oto słowa „ mam strita” hehe nie wiem czy to normalne, ale moje pierwsze pytanie było czy miałem najlepszy układ
    Powiedziała ze przez tego Pokera już całkowicie mnie pojebało może teraz wejdę, chociaż do finałowej „lucky 10” Pzdr.

  3. #113
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    hehe tata znasz PAlE zetonami napewno w niego nie rzucalem (ta chora akcja byla na cashu (HU Rafal Siwy lol)
    dolaczam swoja nagrode do piwa od Misiuriniha kto wyeliminuje PAlE przed finalowym stolem odemnie ma na barze odrazu 2 browary razem sa 3 wiec panowie jest o co walczyc
    sorki Roberto jestes tak dobry ze musimy sie z Mariem jakos dodatkowo bronic LOL
    ...aha Ci co mnie nie znaja moga to co gadam czasem przystole odebrac za chamskie czy niestosowne...pamietajcie ja zawsze zartuje(jak dodatkowo wyprowadze kogos z rownowagi i zacznie popelniac bledy to tylko lepiej) wiec nie spinajcie sie jak PALA...on ma OGROMNIE PRZEROSNIETE EGO ...i tak Cie lubie matole :P
    Ostatnio edytowane przez sviestas ; 08-11-2008 o 17:25

  4. #114
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Ja dodaje tez drugie piwko ale osoba ktora wyeliminuje Robercika musi głośno krzyknac cytuje : " Wyjebac Pale bezcenne " !!!

  5. #115
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    hyhy rosnie nagroda ;D
    za dobra flaszke to nawet z ligi Wam go zbanuje ! ^_^

  6. #116
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No to ROBERCIK masz przejebane.Ja ze swojej strony gosciowi ktory cie ciupnie przelewam na konto PS 20$.Chlopaki na PALE, ROBERCIK nie daj sie. COLO za 20zielonych bedzie dobra flaszka?
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 09-11-2008 o 08:14

  7. #117
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    no mysle ze juz cos lepszego da sie zakupic, oj biednys pala ;D

  8. #118
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Ale za to moze sie czuc jak nie przymierzajac GORAL z PS za ktorego glowe opcjonalnie placi sie 100$.

  9. #119
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    ja chcialem tylko powiedziece ze nie znam was a w szczecgolnosci Paly zbyt dlugo ale uwazam ze pomysl jest dobry hehe..Pala bez urazy..Mozna uatrakcyjnic lige i np w kazdym turnieju losowac jedna osobe za wyeliminowanie ktorej bedzie jakis maly bonus np. zwrot kosztow ..Bo wydaje mi sie ze Robertowi przykro bedzie jak tylko nad nim bedzie wisiala taka nagroda

  10. #120
    Podobaja mi sie te nagrody Trzeba cos takiego zrobic przed turkiem rebuy wtedy bedzie atrakcyjniej i bardzo niebiezpiecznie, co wiekszosc z nas lubi, dorzucam od siebie kolejne 2 piwka za pale naszego GoSu. Czyli podsumowujac Pala w tej kolejce wart jest :

    6 piw na barze + 20$ na ps. Jest o co walczyc wiec GL pany,

    pozdrawiam,