Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 114
  1. #101
    Przyłączam się do Gratulacji, poowodzenia w Hyacie Titko. Pozostały jeszcze 3 wejściówki w promocji tylko dla Polaków.
    Przypominam o niedzielnym finale freerollowym i cashowym.

  2. #102
    Przypominam, jeszcze przed świętem, o Niedzielnych Finałach EPT WAW freeroll i cashowej satelicie $800 z 2 pakietami dodanymi (może się zebrać nawet 4 wejścia do wygrania).

    Myślę, że będzie sporo walki i do gry zasiądzie cała pokerowa czołówka.

    Finał Freerolli o 13:00 ET
    Finał Cashowy o 15:00 ET

    Z tego co wiem 2 listopada zmienia się czas na zimowy w US więc, finały powinny się rozpocząć odpowiednio o 19:00 i 21:00 naszego czasu, ale prosze sprawdzic w sofcie 2 listopada, z USA to roznie bywa

    Kto wie moze w niedziele poznamy kolejnych 5ciu szczęśliwców z pakietem na EPT Warszawa.

    Ostatnie satelity cashowe i freerollowe dzisiaj i jutro

  3. #103
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    20
    szkoda że nie dodaliście jakieś puli bądź gadzetów do Finału freerolli bo gdy będzie walczyło 500 osób o jedno miejsce to raczej będzie festiwal allinów..

  4. #104
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Nafciarz Zobacz posta
    szkoda że nie dodaliście jakieś puli bądź gadzetów do Finału freerolli bo gdy będzie walczyło 500 osób o jedno miejsce to raczej będzie festiwal allinów..
    chciwosc polakow nie zna granic

    znajdz mi jakis inny room gdzie we freerollu mozna wygrac pakiet fart 12k$ (czy ile tot am jest)
    albo freeroll na 500 osob z pula 12k

    hmm ?

  5. #105
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A co mi po tej puli, skoro już większe szanse mam grając w totka?
    A ten kto wygra tego freerolla na EPT i tak odpadnie po 2 rozdaniach, więc nic mu po tej kasie

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    20
    myślisz że odpadnie po 2 rozdaniach?? a ja bym przyjął zakład że dłużej pogra niż jakiś tzw pros

  7. #107
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Nafciarz Zobacz posta
    myślisz że odpadnie po 2 rozdaniach?? a ja bym przyjął zakład że dłużej pogra niż jakiś tzw pros
    loty.

  8. #108
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    20
    może i loty ale zobaczymy jaki wynik osiągnie ta osoba która wygra ten freeroll po EPT

  9. #109
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Lol, przecież oczywiste jest że frolla wygra jakiś murarz i raczej nie odpadnie po 2 rozdaniach, a nawet jeśli to będzie mógł Mashowi opowiedzieć jak to był na EPT, a Masha jeszcze bardziej zazdrość zeżre

  10. #110
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Murarz? Niby jak to sobie wyobrażasz? Donki nabudują sobie stacki po 15k, a nit w tym czasie ugrinduje może ze 2.5 i ma on niby wygrać turniej?