Strona 10 z 29 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 282
  1. #91
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Ogólnie:
    1 ambient 144
    2 mario 141
    3 ilu 98
    4 zizu 88
    5 kobold 84
    6 joker 80
    7 trotyl 75
    8 siwy 74
    9 marynarz 73
    10 paulina 72
    11 mrowa 71
    12 michal 66
    13 greg 63
    14 karpow 61
    15 gruda 58
    16 pala 58
    17 slick 58
    18 laziale87 49
    19 gnokgnik 49
    20 totti 46
    21 tomas 43
    22 glor 42
    23 ocko 39
    24 CoLO 36
    25 marshall 36
    26 darwin 32
    27 rafal 30
    28 fertek 27
    29 lisek 23
    30 napalm 22
    31 gutek 22
    32 wojtek 18
    33 piotrek 16
    34 znienacek 16
    35 maciek 15
    36 lukdaluz 12
    37 lightning 12
    38 mechu 11
    39 macia 10
    40 maradona 9
    41 blazej 9
    42 buszmen 9
    43 karol 8
    44 irek 9
    45 max 6
    46 dio 4
    47 pietyk 3
    48 lukasz 1
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 28-10-2008 o 16:54

  2. #92
    SLICKU na prezydenta Gratulacje dla ciebie byku!

  3. #93
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    No no no Panowie troche jestem zaskoczony ! Mario jak zwykle doczlapal sie do top 3, gratki fishu. Ambient CO SIE STALO SIE ??? Z kim sie zderzyles Kobold ? Slick ? I na trzy outy Cie odstawil ? No i Mrowa, czyzby bubble ? :/ Zdajcie jakas relacje.

    PS Pala na 11 ? Jak to sie stalo, Robercik opowiedz prosze (ze szczegolami)

  4. #94
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Bardzo sie ciesze ,ze powrocili do gry w lidze tacy gracze jak MACIA SLICU i FERTEK koloryt ligi natym zyskuje nie mowiac o frekfencji no i mlodziez ma sie od kogo uczyc bo to naprawde dobrzy gracze.

  5. #95
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    no mnie chlopaki jakos z tego bubbla wyciagneli i poszla mala zrzutka dla 5ego za co dzieki. Zwazywszy na to ze doszedlem tak dalego bez zadnego rebuya jestem calkiem zadowolony. w finale zjebalem pare akcji typu 13tys dla ambienta za darmo i jak ja zrzucilem top pare z krolem kickerem to ja nie wiem..pozniej mnie mario troche wydoil i juz byla chujnia..no ale z turnieju na turniej coraz lepiej..jak tak dalej pojdzie to dojde do mastersa.
    pozdro dla zwyciezcy..do nastepnego

  6. #96
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Jest ktos chetny dzisiaj wieczorem na luzne sit'n'go wpisowe 30zl moze byc , Marynarz , Daniel juz sa chetni.
    Pisac na kom 515160475

  7. #97
    Witam,

    panowie i panie oczywiscie, w nawiazaniu do ostatniego turnieju ligowego. Chcialbym przytoczyc kilka rzeczy, ktore moim (jakze skromnym) zdaniem byly troche nie dograne i mozliwe, jezeli sie ze mna zgodzice to nastepnym razem bedzie sprawniej:

    - rebuy przez 1h - nie przez 2h (blindy co 15, max 20 min a nie 30min), ktos mi powiedzial, ze jest tak zeby sobie pograc - moim zdaniem to jest liga, rywalizacja, zawody itd. jak chce sobie pograc to gram na necie albo na casha w piatek. Lige chce wygrac jak najszybciej i isc spac bo rano do pracy.

    - addon powinien wynosic "moim zdaniem" 3000 zetnow bez udziwnien, ze za mniej itd.

    wiecej grzechow nie pamietam, moze ktos dorzuci cos jeszcze,

    Aha, CoLo wez mi podeslij linka do tego programiku pokerowego,

    pozdrawiam serdecznie wszystkich wymiataczy,

  8. #98
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    26
    No przydało by się coś zmienić w tych turniejach rebuy. Spokojnie mamy jeszcze dwa turki przed kolejnym rebuyem więc myślę że coś się wymyśli. Jak nie patrzeć żeby dojść do Kaski trzeba było grać ponad 8 godzin. Ostatnia godzina była dla mnie masakrą. Dzięki temu Slick się podwoił moim kosztem (dostał z 50k) bo ja już zasypiałem przy stole. No pocieszające jest jednak to że dotarłem do ITM nie dokupująć ani razu.

  9. #99
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Jezeli jedno rozdanie srednio trwa ok. dwie minuty to przy 15 minutowym levelu zagramy 7 i poł rozdania.To znaczy ze dla niektórych blindy zmienią się dwa razy nim wejdą na sb i bb.Mysle ze nie trzeba tego nawet komentowac.Co do skrócenia czasu trwania okresu rebuyow,to nie sadzę by miało to decydujący wplyw na czas trwania całego turnieju.Gracze będą po prostu agresywniej grać w okresie rebuyowym i wcale nie zmniejszy to całkowitej ilości żetonów.Jeżeli chodzi o możliwosć robienia addona,to gdyby nam zależalo na skroceniu trwania turnieju to nalezałoby go nie zwiększac ale zlikwidować w ogóle.Levele faktycznie mozna skrocic na FT gdy zostanie np 6 osob.Ostatnio przy 4 osobach skrocilismy levele do 20 minut.
    Myślę,ze problem leży gdzie indziej.Frekwencja która niewątpliwie nas bardzo cieszy,stała się utrapieniem dla innych-szczesliwcy na FT,chociaż obok na pełnym stoliku cashowym nikt sie nie skarzyl na poźną godzinę.Cieszmy sie wiec ze mamy miejsce gdzie spokojnie mozemy grac turniej,bo nie wiem w co gralibysmy teraz w Olimpicu bo chyba nie w pokera.

    p.s.
    Z innych rzeczy mozna rozwazyc wczesniejszy start turniejow.Chociaż czesc osob przychodzi pozniej.
    Ostatnio edytowane przez ambient ; 30-10-2008 o 12:33

  10. #100
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    Cytat Zamieszczone przez Ilek Zobacz posta
    Witam,

    panowie i panie oczywiscie, w nawiazaniu do ostatniego turnieju ligowego. Chcialbym przytoczyc kilka rzeczy, ktore moim (jakze skromnym) zdaniem byly troche nie dograne i mozliwe, jezeli sie ze mna zgodzice to nastepnym razem bedzie sprawniej:

    - rebuy przez 1h - nie przez 2h (blindy co 15, max 20 min a nie 30min), ktos mi powiedzial, ze jest tak zeby sobie pograc - moim zdaniem to jest liga, rywalizacja, zawody itd. jak chce sobie pograc to gram na necie albo na casha w piatek. Lige chce wygrac jak najszybciej i isc spac bo rano do pracy.

    - addon powinien wynosic "moim zdaniem" 3000 zetnow bez udziwnien, ze za mniej itd.

    wiecej grzechow nie pamietam, moze ktos dorzuci cos jeszcze,

    Aha, CoLo wez mi podeslij linka do tego programiku pokerowego,

    pozdrawiam serdecznie wszystkich wymiataczy,
    przy rebuyach rzeczywiscie mozna te blindy do 20min skrocic, przynajmniej bedzie motywacja zeby szybko grac a nie myslec godzinami czy co chwile komus przypominac ze gra.
    addon jak najbardziej 3000

    Online Poker - Play Texas Holdem Poker Games at PokerRoom.com