Strona 85 z 237 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #841
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    lol jak masz czas oglądać to oglądasz... więc jeśli ma wybrać czy oglądać to czy "jak oni srają" czy inne kolejne gówno to łatwa decyzja

    ale jak wybór ma paść między grą w pokera a oglądaniem to jest łatwy

  2. #842
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    No wiadomo,pol zartem pol serio

    Chociaz mam znajomego, ktory potrafil zadzwonic ze nie przyjdzie na umowione spotkanie bo "aaaaa musze obejzec kolejny odcinek, musze"

  3. #843
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hmm lost to ten serial o jakis donkach na wyspie czy cus ? co nie zabarzd wiedzieli cos z nimi stalo itd ?

    bo chyba widzialem kilka razy to na jedynce lecialo ? i pare razy ogladalem jakos dluzej ale nie wciagnalem sie jakos

    Zreszta nie sadzialem ze na tvp 1 moze leciec jakis fajny serial

  4. #844
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tak to ten serial...
    jak byś oglądał więcej odcinków a nie jakieś wyrwane z kontekstu pewnie by się spodobał...

    mi się tylko 1 sezon jakoś mega podobał a później to juz średnio ale sam pomysł i realizacja w kolejnych sezonach super

  5. #845
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    aha no to zobaczymy moze zaryzykuje i sie wciagne

    ale prison breaka pierwsze dwa sezony obejrzalem w poltora dnia :P wiec oby lost wciagnal mnie troche mniej

  6. #846
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Właśnie obejrzałem najbardziej pojebany film jaki miałem na kompie. Zmęczony chciałem zobaczyć coś głupiego i chyba nic głupszego nie mogłem znaleźć. Mowa o FEAST 2. Ogólna fabuła filmu to miasteczko zostaje zaatakowane przez potwory, które wszystkich zjadają, zostaje tylko garstka bohaterów: lesbijski gang motocyklowy, 2 karły, czarny sprzedawca samochodow i jego zona ktora puszcza sie z jego wspolnikiem. Film to jedno wielkie gówno, a niektóre sceny jak np ta kiedy robią sekcję potworowi który puszcza piardy, wymiotuje i wylewa na nich całe wnętrzności a oni wymiotują w tym czasie kilka razy to już przegięcie. Później mamy jeszcze wspaniała scenę gdzie panna siedzi w sklepie przestraszona wygląda przez okno a tam potwór goni kota, łapie go i gwałci ( o co w ogóle tutaj chodziło reżyserowi???). Później przewijam trochę do przodu i mamy akcję z ratowanym dzieckiem które w końcu rzucają potworom na pożarcie, to samo zresztą za chwilę robią z karłem którego wystrzelili z katapulty którą zbudowali. Pewnie zapomniałem o tych wszystkich beznadziejnych scenach które były w tym filmie ale nikomu nie polecam. Jak dla mnie 1/10 i 1 z gorszych filmów w historii kina.

  7. #847
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Sounds fun

  8. #848
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    aha no to zobaczymy moze zaryzykuje i sie wciagne

    ale prison breaka pierwsze dwa sezony obejrzalem w poltora dnia :P wiec oby lost wciagnal mnie troche mniej

    taaa ja prisona 2 pierwsze sezony w 3 dni obejrzałem , lost jest tak samo wciągający, lepiej uwazaj w co się pchasz seb :>

  9. #849
    GuestJ Guest
    Co do lostów. Widziałem trochę odcinków od początku 1 sezonu i był całkiem spoko ale z braku czasu przestałem oglądać (nie mam telewizora w pobliżu komputera ). Potem widziałem jeszcze wyrywkowo 2 odcinki na tvp jak leciał 2 sezon i sobie myślałm "ale się porobiło". Chyba z 3 dni temu poleciał odcinek z 4 sezonu. TO CO TAM SIĘ DZIAŁO MNIE PO PROSTU PRZEROSŁO. Nie będę wam zdradzał fabuły bo może ktoś na to patrzy lub ma zamiar ale jak zobaczyłem to wszystko doszedłem do wniosku że scenariusz musi być generowany przez komputer bo człowiekowi nie starczyło by życia żeby to spisać na papier
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 26-10-2008 o 13:58

  10. #850
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    koledzy, szukam czegoś takiego : empik.com - Requiem dla snu / Pi - Darren Aronofsky
    filmy moga być razem lub osobno , ma ktoś sprzedać za sensowną kase lub choć pożyczyć?