Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: JJ?

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    13
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP ($7.23)
    Hero (CO) ($4.74)
    Button ($18.58)
    SB ($4.91)
    BB ($5.05)
    UTG ($5.18)

    Preflop: Hero is CO with J, J
    1 fold, MP calls $0.02, Hero raises to $0.10, 1 fold, SB raises to $0.30, 1 fold, MP calls $0.28, Hero calls $0.20

    Flop: ($0.92) 5, 8, 4 (3 players)
    SB bets $1, 1 fold, Hero folds

    Total pot: $0.92 | Rake: $0
    staty 18/11/3.7
    Codzi mi o fazę pre flop powinno być zagrane reraise,żeby zaprezentować silniejszą rękę i określić dokładnej zasięg sb?
    flop chyba all in?
    Ostatnio edytowane przez kiniula ; 22-10-2008 o 17:26

  2. #2
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    raczej reraise pf, nic nie prezentowac, masz 4te nuts w pokerze, sb v bb, reraise i jak bedzie call, shove flop

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    13
    nie jestem na BB tylko na co

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    na tych stawkach wrecz niewiadomo co dane zagranie oznacza ale raczej w plecy nie jesteś, monstery zazwyczaj są slowplayowane.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    W żadnym wypadku nie twierdzę, że jest to poprawna linia, ale na tych stawkach uwierzyłbym mu, że ma monstera i tylko sprawdziłbym pre flop, a na flopie na wszelki wypadek zrobiłbym call i na turnie fold lub bet po checku z jego strony. Chyba nie ma sensu się stackować z JJ, biorąc pod uwagę, że jednak dość często ujrzymy tutaj QQ+, no i na dodatek jesteśmy deep.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    W żadnym wypadku nie twierdzę, że jest to poprawna linia, ale na tych stawkach uwierzyłbym mu, że ma monstera i tylko sprawdziłbym pre flop, a na flopie na wszelki wypadek zrobiłbym call i na turnie fold lub bet po checku z jego strony. Chyba nie ma sensu się stackować z JJ, biorąc pod uwagę, że jednak dość często ujrzymy tutaj QQ+, no i na dodatek jesteśmy deep.
    Możesz mi wyjaśnić co call na flopie wnosi w tym momencie do sytuacji ,dalej nic nie wiem a po uderzeniu na turnie grzecznie oddaję dolara?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja sie tu stackuje z kilku powodow a najwazniejszym jest to, ze to jest nl 2 i naprawde pelno debili bedzie overplayowac pary nizsze niz Twoja albo nawet grac tak AK (niekoniecznie suited ) , kolejny powod to super drawowy board na ktorym moze donkowac pelno rzeczy do ktorych jestes z przodu (fdraw, para + gutshot), foldowanie tutaj tylko dlatego, ze gosc leaduje jest super weak bo jaki Ty flop bys chcial dla JJ ? JJA tak zeby sie zaczepil w asa moze ?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    wyżej to byłby fold bo nikt normalny tu nie cb bez ręki - niżej gry są bardziej pasywne więc chyba easy fold

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    13
    No w końcu jakieś sensowne rady
    Kolo niby miał 99.dobrze że dodałeś niekoniecznie AKs
    Ostatnio edytowane przez kiniula ; 22-10-2008 o 23:31

  10. #10
    Gram chyba w innego pokera niz wy. Dla mnie to easy push na flopie...