Strona 4 z 76 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 754
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez laziale87 Zobacz posta
    Udalo mi sie dostac na livechat i zapytalem o co chodzi z wyslana mi karta dnia 3. pazdziernika. Oto odpowiedz:

    Jag: That is correct, you will still receive your Globe Wallet Prepaid Card, as well, you may also withdraw funds to it from your NETELLER account.

    Jag: You can also apply for the new NET+ Card, this card is linked to your NETELLER account, therefore there are no wait times to load funds to your Prepaid Card, you can instantly access your funds.

    Wszystko jest wiec super
    czyli dwie moga dzialac niezaleznie???

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ja dzis dostalem nowego globewalleta ale oczywiscie zamowilem tez net+.
    Wynalazek pod tytulem 'brak potrzeby ladowania karty' przypomina stare dobre czasy epassporte

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    I zwieksza szane ze Ci ktos konto Netellera wyczysci

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Co prawda to prawda...Ciekawe czy da się na razie odmówić net+ ?

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Z tego co zrozumialem karte i tak trzeba bedzie ladowac to nie bedzie z glownego konta netellera wiec nikt go raczej nie wyczysci.. tylko chodzi o to ze maja swoj system do kart a nie zewnetrzny wiec ladowanie karty bedzie insta a nie trawalo kilkadziesiat godzin.. Wiec bezpieczenstwa chyba raczej to nie zmienia?

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Moja karta jest wazna do 2010 roku, dzisiaj za jej pomoca placilem i wszystko jest w jak najlepszym porzadku.
    Podzial na 2 karty wydaje sie troche lipny bo ja ta swoja "stara" bez problemu place w necie... Oplaty za niekorzystane z karty... ? wtf?
    Na szczescie moj GlobeWallet jeszcze dluzszy czas jest wazny i nie mam zamiaru korzystac z tych ich nowych wynalazkow
    Pozdrawiam

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    Z tego co zrozumialem karte i tak trzeba bedzie ladowac to nie bedzie z glownego konta netellera wiec nikt go raczej nie wyczysci.. tylko chodzi o to ze maja swoj system do kart a nie zewnetrzny wiec ladowanie karty bedzie insta a nie trawalo kilkadziesiat godzin.. Wiec bezpieczenstwa chyba raczej to nie zmienia?
    Jezeli tak to wyglada to super.

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witam

    Dzisiaj aktywowałem nową "starą" karte globe wallet no ale niestety przy próbie wypłaty nie pokazuje sie opcja przelewu na karte jak to było kiedyś. Wygląda na to, ze te nowe karty globewallet mozna odrazu wywalić. Chyba, ze ktoś wie czy to można naprawić :/

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    jaki bedzie max limit dzienny wyplaty karta Net+ ??

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    tez dzisiaj aktywowalem, ale u mnie jest wszystko ok z opcja wyplaty na karte.