Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 73
  1. #41
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Nikt chyba nie ma nic do serwisanta, tylko w jakim języku Ty się z nim bracie dogadujesz?

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ta pawel to znany altruista pokerowego swiatka chetnie pomaga poczatkujacym stawiac pierwsze kroki


    ogolnie dopiero teraz mi sprawa smierdzi LOL

    pisza ci ze masz sam sobie radzic a chwile pozniej wkracza do akcji nasz wspanialy bohater i chili kuli ogon i oddaje ci czesc kasy

    i jeszce to twoje kasowanie starego tematu i zakladanie nowego z nieco innna wersja wydarzen

    dziwna sprawa

    i z ciekawosci jak w kasynach generuje sie prowizje ???
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 07-10-2008 o 19:59

  3. #43
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    danielos_87 "nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę Ci dam".
    Obstawiam, że to twoja laska jest "hakerem"!!!

  4. #44
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    seba chyba nie sugerujesz, ze to nedzna prowokacja majaca na celu wykreowanie nowego wizerunku serwisanta

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wiesz co sam nei wiem co myslec to wszystko jest jakies dziwne i za szybko sie dzieje

    w nawet durnych sprawch chipdumpingu itd sledztwa roomow przewaznie trwaja conajmniej kilka dni

    a tu co od tak odrazu mu oddali

    Tak jak mowie dla mnie to wszystko dziwne

  6. #46
    Sebkrol...słuchaj Szczawiu jeden. Sugerujesz, że wyłudziłem pieniądze z Chili? Ty durniu jeden skończony. Zamknij lepiej tą niewyparzoną mordę i uważaj co piszesz.Dziwny to Ty jesteś, a nie ta cała sprawa. Załatwili tak szybko, ponieważ pomagał mi Paweł i Inni z tamtego portalu i ja wcale nie kreuje Jego wizerunku, ale Tobie proponuję, żebyś zaczął swój kreować na lepszy. Zrozumiałeś buraku co do Ciebie piszę?
    A tamten temat napisałem w przerażeniu i nerwach i jak ochłonąłem to wszystko przemyślałem...Ciekawe jak Ty byś zareagował jakby nagle zniknął Ci Twój cały bankroll...Pusty jesteś jak bęben, tyle Ci powiem kolego.

  7. #47
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    serwisant go raczej nie oskubał, bo jest na to zbyt tępy

  8. #48
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Coś tu śmierdzi :> :> :>

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    NIe wiem jak możesz być zadowolony, nie dość że Ci potrącili swój zysk (500e rake- nie wiem jaka tam jest prowizja ale żeby tyle rake wyrobić z rolla 2300 to chyba musiał grać kilka dni). POza tym skoro oddali tzn że wiedzą że ich wina więc dlaczego oddali tylko 1000? Coś mi tu śmierdzi...

  10. #50
    Widzisz Stanko...lepszy rydz jak nic Koszty zostały podzielone po połowie i myślę, że to chyba sprawiedliwe rozwiązanie patrząc obiektywnie...
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 08-10-2008 o 02:38 Powód: usunięty zbędny cytat