Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, dowiem sie co jest z tym odznaczaniem przeczytanych tematow, na razie mam nadzieje ze jakos dacie sobie rade

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Nie żebym tam narzekał czy coś, ale jest coraz gorzej teraz wchodząc na forum wiedze że w dziale jest nowa wypowiedz ale w chodząc w ten dział wszystkie tematy są odznaczone jako przeczytane, a jednak jeśli wejdę w temat w którym wiem że jest nowa wypowiedz to przy tej wypowiedzi jest ta pomarańczowa karteczka ze to nowy post. Trochę to irytujące dlatego o tym pisze

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    spoko, pracuje nad tym

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    ja ma IE i wszystko jest akiej :lol:
    precz z badziewnymi oupensorsami!!!

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Seen
    ja ma IE i wszystko jest akiej :lol:
    precz z badziewnymi oupensorsami!!!
    Ja korzystam z firefoxa i niestety bałagan z ikonkami występuje. Po wpisie Seena chciałem do czasu usunięcia problemu przenieść się na IE 6.0 ale u mnie i w tej przeglądarce bałagan również występuje

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    potwierdzam słowa Kirka co do FF.

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    SPoko, zdaje sie ze zlokalizowalem blad i na dniach bede probowal to naprawic, sprawa jest taka ze w oryginalnej wersji fourm phpbb po wejsciu do danego forum i opuszczeniu go wszystkie posty byly po zakonczeniu sesji oznaczane jako przeczytane, tak wiec wprowadzilem wczesniejsza modyfikacje, ktora trzymala te informacje w bazie i odznaczala tylko faktycznie gdy weszlismy do danego tematu, niestety ta modyfikacja wraz ze zwiekszaniem ilosci osob i postow, zaczynala generowac bardzo duza liczbe zapytan i wielka baze danych, np. cale forum spakowane zajmuje mniej niz 30 mega a tabela trzymajaca informacje o nieprzeczytanych postach zajmowala prawie 100 mega . Teraz probowalem zainstlaowac modyfikacje ktora podobno ma to lepiej realizowac, tzn bez takiego obciazenia, niestety prawdopodobnie gdzies wkradl mi sie blad podczas instalacji i stad te problemy, sprobuje sie tym jak najszybciej zajac.

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Wszystko już działa :P