Strona 66 z 90 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 898

Wątek: Towergaming

  1. #651
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to ze dziala na ongame, bylo wiadome wszystkim tym, ktorzy potrafia czytac - do kazdej wersji PT3 wychodzi przeciez notka co nowego obsluguje.

    fajnie alchemik ze ci pt3 dziala zajebiscie, wreszcie cos innego niz bad beat

  2. #652
    ok, moze nie potrafie czytac ale do PT2 i PAHuda tez jest notatka jest napisane ze obsluguje Ongame a nie obsluguje od 2/3 dni
    to wole sie upewnic

  3. #653
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    700 osob potwierdza ze tak

  4. #654
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    PT wcześniej działał ale pahud działa od ostatniej bety czyli pewnie z 2-3 tygodnie i pisząc, że wszytsko działa to chciałem potwierdzić...

    sam PT działał z Ongame prawie od momentu wyjścia czyli kupę miesięcy temu...

    jedyne co mnie wkurwia i widzę, że na razie nie da się usunąć to tło pod statsami kurde - nie ma możliwości jak w pahudzie zrobić przeźroczystego tła czyli zasłania mi karty na Ongame...


  5. #655
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    hmm od wczoraj zaczelem uzywac PT3 i wydaje sie ze mozna te tlo usunac, jak konfigurujesz huda, wybierasz zakladke group i tam masz suwak translucency, przesuwasz go w strone "clear" i tlo staje sie bardziej przezroczyste.

    pozdro

  6. #656
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tak ale wtedy staje się takie zarówno tło jak i statsy...

    na bank nie działa ta funkcja bo znalazłem na ten temat kilka wątków na forum PT i jest napisane, że mają to zrobić (ale skoro przez kilka miesięcy od odpalenia PT3 nie zrobili to nie spodziewałbym się zbyt wiele)
    np tutaj: PokerTracker • View topic - Transparent HUD background

    tak to wygląda w PT2 jak usuniesz tło statsy są normalnie wyraźne itd, a w pt3 jak rozjaśniasz to rozjaśnia zarówno tło jak i same statsy wiec jak zrobisz na maxa rozjaśnione nie widać ani jednego ani drugiego co jest debilne...



    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 03-10-2008 o 16:41

  7. #657
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Osoby zainteresowane czyms wiecej niz constant reloadem 8x na Towerze zapraszam po info na PW.
    Dodatkowe cukierki za wrzesien zostaly wyplacone tym, ktorzy zaintersowali sie dealem. Oferta nadal aktualna oczywiscie.

  8. #658
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jeśli ktoś jeszcze nei wie, to informuję, że wyszła (nareszcie) wersja 1.19.8 beta, która jest juz kompatybilna z apdejtowanym Ongame

  9. #659
    dzis sa Tower hours o ile sie nie myle to od 20 do 22
    wie ktos o co w tym biega i co mozna miec za granie w tych godzinach ?

  10. #660
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    z tego co pisza, nie jest wczesniej wiadomo, jakie to beda konkretnie promocje...

    zobaczymy dzis

    pozdrawiam