Strona 63 z 90 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 898

Wątek: Towergaming

  1. #621
    Kilka dni temu widziałem że nowym użytkownikiem na forum jest TowerGamingPL

  2. #622
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    mysle pogram na Towerku troche (jakis bonus maja) wiec czekam na kase na MB w miedzy czasie jakis freeroll byl o 15$ w bonusie wiec tak sobie z nudow zagralem, 4 dolary ugrane po 4pkt za 1$ w koncu mam kase na MB wplacam na Towera z mysla o tym pierwszym bonusie a tu ZONK nie mozna miec dwoch bonusow i ten pierwszy smieszne 4$ sa piorytetem, wiec tak wplacic wiecej ugrac ten smieszny bonus 4$ wyplacic i znowu wplacic to bez sensu - zrezygnowalem

  3. #623
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Na Ongame bonusy zawsze się ustawiają w kolejce i konkretny room nie ma na to żadnego wpływu

  4. #624
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Po ostatnim updacie ongame, PAHud przestal mi widziec stoliki. Czy kto ma podobny problem? Udalo komus sie cos z tym zrobic? Nie mam PT3, zadowolony jestem z zestawu PT2+PAH.

  5. #625
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez cartman Zobacz posta
    Po ostatnim updacie ongame, PAHud przestal mi widziec stoliki. Czy kto ma podobny problem? Udalo komus sie cos z tym zrobic? Nie mam PT3, zadowolony jestem z zestawu PT2+PAH.

    PT3 dziala po updacie

  6. #626
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ta PT3 działa już przyzwoicie

    a pahud do pt2 się skopał po updacie i jakoś nie chcą tego naprawić od 3 dni LOL

  7. #627
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    No to ladna zwale sobie kreca, na forum ktos z supportu ace proponuje zeby sobie traial PT3 sciagnac.. To jest troche smieszne bo zaplacilem za soft, ktory teraz nie dziala a chlopaki chca ukrecic na tym biznes zebym najlepiej zaplacil za PT3, ktory moze tez za jakis czas przestanie dzialac i zasugeruja kupno PT4 ;]

  8. #628
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    ta PT3 działa już przyzwoicie

    a pahud do pt2 się skopał po updacie i jakoś nie chcą tego naprawić od 3 dni LOL
    hmm ten apdejt byl dzis chyba... i od dzis pahud nie lapie cos stolow... na czacie support cos pisal, ze to naprawic bedzie musial zespol PAHuda, wiec pewnie troche poczekamy..:/

    btw PT3 juz dziala bez problemowo na ongame?? moze powoli juz czas sie przerzucic...

  9. #629
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ta pt3 dziala już dobrze

  10. #630
    a jak wrocic do softu ongame sprzed update-u dzisiejszego