Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 166
  1. #131
    Trochę nie na temat, ale kto nie wziął swojej wejściówki na "otwarciu stołu do holdema" niech żałuje... wszyscy wyglądali mniej więcej tak

  2. #132
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Cytat Zamieszczone przez Loren Zobacz posta
    Panowie jakie plany rozegrania mastersa, kiedy i gdzie?
    Termin zostanie ustalony jako możliwie szybki pasujący wszystkim uczestnikom. Mam nadzieję, że uda się go wybrać we środę. Dobrze by było rozegrać tego mastersa jeszcze w pierwszej połowie października. Dzień turnieju to zapewne jak to ostatnio bywało jakiś poniedziałek, wtorek albo czwartek. Daje nam to realne potencjalne terminy: 6, 7, 9, 13, 14 ew. 16 października.
    Jeśli komuś któryś z tych terminów wybitnie nie pasuje, ew. wybitnie pasuje dajcie znać na forum, to będziemy mieli przygotowany grunt przed środą.

  3. #133
    Jeśli o mnie chodzi to wolałbym któryś z terminów 13,14,16 poznieważ między 7-10 będę miał obrone pracy i wypadałby mi sie do niej choć troche przygotować :].

  4. #134
    jesli chodzi o nowy sezon, to nie podoba mi sie pomysl terminatora, nie podoba mi sie pomysl bounty za glowe zwyciezcy poprzedniego turnieju i nie podoba mi sie pomysl turnieju z rebuyami.
    Podoba mi sie za to gra w pokera w normalnym mtt.

    Pozdrawiam wszystkich z Kolumbem wlacznie.

  5. #135
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Cytat Zamieszczone przez Loren Zobacz posta
    Jeśli o mnie chodzi to wolałbym któryś z terminów 13,14,16 poznieważ między 7-10 będę miał obrone pracy i wypadałby mi sie do niej choć troche przygotować :].
    14 lub 16. Pozdrawiam


    Seq

  6. #136
    A nie moglibyśmy zagrać w ten czwartek (02.10) albo piątek(03.10)?

    Wydaje mi się że im szybciej to rozegramy tym lepiej...

  7. #137
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Mnie to jest obojętne, prędzej czy później... ale ten piątek odpada (gram w Brunie) i next piątek też odpada (jedziemy do Katowic na drużynówkę), reszta terminów mi pasi.

  8. #138
    Jestem za tym zeby zagrac w czwartek 2.10. Im szybciej zgarne oieniazki tym mniej Wam bedzie zale, ze Was kobieta ograla

  9. #139
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Szef nie podawał 02.10 jako opcji,więc nie brałem tej daty pod uwagę,ale bardzo chętnie popieram ten termin.

  10. #140
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Nie podałem opcji 2.X wychodząc z założenia, że ciężko będzie to zorganizować z dnia na dzień. Jeśli jednak jutro miałoby się okazać, że wszystkim uczestnikom taki termin pasuje to oczywiście dobrze by było to wykorzystać. Aczkolwiek prawdopodobieństwo takiego obrotu sprawy wydaje mi się dość niskie.