Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Witam niedawno zajalem sie powaznie Omaha i stukam sobie micro limit 10 mam dosc duza przewage nad graczami na tym limicie i zrobilem 25 BI w ciagu 5k rak jednak gdy robie shoty na limit 25 to mnie tam bija jak dziecko... Wiem ze to moja wina bo usztywniam sie bo to wieksza kasa i zdarza mi sie tiltowac gdy mojego top seta wyriveruje jakis mega donk runner runner str8... W zwiazku z tym posiedze jeszcze na 10 i tu moje pytanie czy oplaca sie inwestowac 55$ czyli prawie 6BI w omaha tracker na tych limitach??

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Opłaca się, tym bardziej, że PTO przyda się na wyższych stawkach. A 6BI w tej donkowni to przy odrobinie szczęścia można zrobić w jeden wieczór.

    jdx

  3. #3
    6BI zdazalo mi sie nawet na jednym stole (rekord na cdpoker mam 11 a na ftp 8 )Jednak czy na plo10 pomoze mi to ??

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Nie zastanawiaj się tylko kupuj. Chcąc grać wyżej i tak będziesz musiał kupić. Potraktuj to jak inwestycje która na pewno się zwróci. Zresztą jak już kupisz to gwarantuję Ci że po miesiącu nie będziesz sobie mógł wyobrazić gry bez PT

  5. #5
    Witam - gralismy ostntio na FTP
    Uwazam ze PTO jest praktycznie niezbedny do tego aby podnosic swoje umiejetnosci. Dzieki niemu bedziesz mogl sprawdzic gdzie popelniasz bledy

    mam w swojej bazie tylko 150 twoich rak ale z agresja na turn i river odpowiednio 0.82 i 1.25 jak dla mnie to zdecydowanie za malo szczegolnie na takich stawkach tak samo jak VPIP 35% to zbyt wiele.
    No ale skoro tak wiele udalo Ci sie wygrac to moze taki styl gry Ci pasuje.
    A jeszcze pytanie do ludzi uzywajacych PTO jesli gracie na stolikach 6 osobowych jak czesto gracie z poszczegolnych pozycji. Mi wyszlo ze UDG gram 2 razy mniej rak niz z buttona, czy tez tak macie a moze ten stosunek jest jeszcze wiekszy, jak czesto gracie tez z pozycji SB jest to pozycja na ktorej systematycznie trace sporo kasy

  6. #6
    dzisiaj juz mialem PTO kiedy gralismy ale mam malo rak narazie staram sie w weekend siedziec duzo zeby miec ready na niedzielnych dawcow jeszcze nie bardzo kumam te wszystkie wskazniki i musi troche minac az bede wiedzial co mam za malo a co za duzo. Michal a moze udostepnisz troszke raczek?? moze byc nawet za kase (tylko w miare rozsadna kwota :P

    michal mam pytanie co do PTO odezwiesz sie do mnie na gg?? 4453798