Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 139
  1. #81
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    turniej ligowy nie odbyl sie nie masz sie co martwic. sytuacja wyglada tak ze zginely wyniki conajmniej 2 turniejow. pula mastersa wynosi 3000zl. pepe wyszedl z propozycja aby przeniesc ja do puli nastepnego sezonu. nalezy podjac jakas decyzje bo sytuacja jest patowa. ja osobiscie jestem za takim rozwiazaniem.

  2. #82
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Dzięki Pablo za wyjaśnienie. Przeniesienie puli na kolejny sezon byłoby jakimś rozwiązaniem gdyby wszystkie osoby podejrzane na chwilę obecną o udział w mastersie chciały grać w kolejnym sezonie. Ja raczej nie będę miał na to czasu zatem trudno mi się na to zgodzić. Byłbym ewidentnie w plecy.
    Może ja bym zaproponował aby uznać wyniki sprzed ostatnich dwóch turniejów za klasyfikacje obecną, rozegrać pozostałe turnieje w tej ilości jaka została lub plus dwa "zgubione" turnieje i tak zakończyć sezon. Wydaje się to być w miarę uczciwym rozwiązaniem, a i pula mastersa wyższa będzie w związku z tym, że rozegranych będzie więcej turków niz pierwotnie planowano.

  3. #83
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    95
    Witam,
    jestem za, zagrac dzisiaj juz lige w mikolowie.
    Mamy wyniki do 7 kolejki.
    To gramy jeszcze 8-12.

    Chcem jeszcze napisac , jak bedzie nastepny sezon i organizator bedzie krawcu to ja juz tylko przychodze na cash.

    Bo to jak krawcu prowadzi lige to jest poprostu smiech na sali.

    Na wszystko jest czas, HoH itd. ale zeby porzadnie prowadzic lige to nie. Any jeden mail na temat ligi w ostatnie 2 miesiace nie odpisales.

    Dobra Reklamy zrobiles dla ligi w mikolowie, Krawcu.

    So nicht Herr Müller.




    Sorry, jak cos nie jest 100 % , ucze sie pismo polskie.

    Ale chyba kazdy wie , o co my chodzi.

    Pzdr

    POWERGUARD

  4. #84
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Jeśli chodzi o lige Sosnowiecka to zgadzam sie na rozwiazaniem aby pule mastersa przenieśc na przyszła lige a aktualna definitywnie zakończyć. Natomiast co do ligi Mikołowskiej popieram propozycje Palo.

  5. #85
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ok zatem konkluzja na ten moment wyglada nastepujaco:

    dzis w mikolowie 8 turniej ligowy na wszystkim znanych zasadach ( 60 rebuy unlimited przez 3 levele pozniej addon)
    klasyfikacja i pula mastersa sa znane wiec nie ma problemu rozegrac dzis NORMALNY TURNIEJ LIGOWY
    przypominam moj nr telefonu w sprawie zgloszen: 693 111 088
    co do falconu - nie wypowiadam sie bo ani razu nie uczestniczylem w tamtej lidze ale nasuwaja mi sie 2 opcje:
    1 - dograc sezon aktualny do konca tak jak mowi Yoshin
    2 - przeniesc pule mastersa na nastepny sezon z tym ze: osoby ktore na ten moment sa w top 9 automatycznie kwalifikuja sie do nastepnego mastersa + 9 osob z klasyfikacji nowego sezonu a nie bedacych w top 9 poprzedniego
    masters bylby 18 osobowy z podwojna pulą

    rozwazcie to

    pzdr i do 19:00
    Ostatnio edytowane przez palo ; 11-09-2008 o 11:43

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    trudny temat... ja nie moge sie zgodzic na przyspieszonego mastersa poniewaz dwa turnieje zagubione to moje 1 i 4 miejsce... wedlug mnie albo przeniesiemy pule do kolejnej ligi albo zagrajmy o nia. i pokazmy kto jest najlepszy przy stole. zrobmy open freezout 150zl + pula nieszczesnego mastersa , pula zbuduje sie do naprawde fajnej kwoty i turniej pokaze kto na nia zasluguje. pozdro

  7. #87
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey
    napisze chyba w koncu wszystko co przychodzi mi na mysl a jak to mowi Cygan ja bardzo wylewny jestem
    a wiec

    na wstepie podziekowania dla organizatora(?) PEPE za telefon do klubu i informację o zawieszeniu ligi do końca miesiąca - podając powód kłopoty ze sponsorem!!!??? WTF IS THIS????? nawet nie proszę o słowo wyjaśnienia gdyż na pewno się nie doczekam - (pseudo)organizatorzy przeglądają ten wątek ale słowem się nie odezwą

    oficjalnie można powiedzieć że nie wiedzieć komu na tym zależało ale się udało - ligi w Mikołowie i Sosnowcu podupadły i chylą się ku końcowi - a bez lig frekwencja będzie spadać
    najbardziej bolesne jest to że jeszcze w marcu wydawało się że liga prężni się rozwija ale widocznie to zadecydowało o spoczęciu na laurach i decyzji - samo się będzie kręcić...
    moja propozycja na ten moment - masters z Mikolowa i Sosnowca oraz kiedys pula z przerwanej ligi (tam bylo jakies 600zl) przekazac na instytucje charytatywną... może fundacja TVN nie jestes sam? dzieciaki sie uciesza z tych 6500zl

    to na razie tyle na goraco - ide cos zjesc i ochlonac bo wczoraj bylem mega zly na tą niezdrowa sytuacje - organizatorzy zapewne stracili zaufanie i szacunek graczy co widac w tym i powyzszych postach

    gratulacje

    pewnie pozniej znow cos szkrobne - moze w miedzyczasie ktos sie wypowie

  8. #88
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    maly komentarz do mojego posta:
    zastanawiam sie czy nie powinno byc czegos w stylu zarzadu ligi procz organizatora bo nie moze byc tak zeby nie mozna bylo nic ruszyc a to co organizer powie jest swiete
    w sklad takowego powinny wejsc 3 osoby ktore chodza na 90% turniejow ligowych
    w sklad takowego zarzadu np w mikolowie powinny wejsc np :
    Arkadiomax
    Vitold
    Palo lub MarekS czy Pitt - te osoby w sumie opuscily bodajze jeden turniej ostatniego sezonu - w tym momencie moznaby podjac wspolne decyzje

  9. #89
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    95
    Mi zaraz pękną jaja.
    Wszedłem przed 10 minutami na Pokertexas i zobaczyłem reklamę babskiego pokera w hotelu Hayat w Warszawie organizowanego przez książeczke harrington o holdem .
    Przed dwoma tygodniami także odbył się taki turniej przy współpracy z Krawcem .
    Jakim h...trzeba być, żeby od 2 miesięcy nie odpisywać na ani jeden post na forum na temat ligi w Mikołowie i Sosnowcu,ale w tym samym czasie odpisywać na prawie każde pytanie na Forum na temat książeczki Harrington o holdem i organizować różne turnieje na ten temat.
    Masz od nas około 6000 zł,i jeśli myślisz,że my Ci to odpuścimy to się grubo mylisz.
    Odpisz do kur... nędzy wreszcie, i stań naprzeciw problemom,a nie wysyłaj Pepe,zeby dzwonił do klubu i odwołał Ligę na cały Wrzesień,zwalając na problemy ze sponsoringiem.
    Moim zdanie powinieneś oddać nam kasę,rzuic organizację turniejow ligowych,a co do tematu zakończenia ligi to tym się już sami zajmiemy.
    To co ty robisz to jest jedno wielkie chamstwo.

    Jak masz jaja to wreszcie odpisz ty dziewczyno

    Pzdr

    POWERGUARD

  10. #90
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    Cytat Zamieszczone przez Powerguard Zobacz posta
    Mi zaraz pękną jaja.
    Wszedłem przed 10 minutami na Pokertexas i zobaczyłem reklamę babskiego pokera w hotelu Hayat w Warszawie organizowanego przez książeczke harrington o holdem.
    Co do tego, to nie mam nic wspólnego z organizacją tej imprezy, więc sprawdzaj swoje informacje trochę lepiej.


    Cytat Zamieszczone przez Powerguard Zobacz posta
    Przed dwoma tygodniami także odbył się taki turniej przy współpracy z Krawcem .
    Jakim h...trzeba być, żeby od 2 miesięcy nie odpisywać na ani jeden post na forum na temat ligi w Mikołowie i Sosnowcu,ale w tym samym czasie odpisywać na prawie każde pytanie na Forum na temat książeczki Harrington o holdem i organizować różne turnieje na ten temat.
    Turniej w Warszawie był tylko dodtakiem do premiery ksiązki i nie ja go organizowalem. Nie byłeś więc nie masz pojecia o czym mowisz.

    Cytat Zamieszczone przez Powerguard Zobacz posta
    Masz od nas około 6000 zł,i jeśli myślisz,że my Ci to odpuścimy to się grubo mylisz.
    Chyba zostały ci jeszcze przyzwyczajenia z Niemiec, ze każdy Polak to złodziej. Nie chcę żeby cokolwiek ktokolwiek mi odpuszczał, więc licz się ze słowami. Może tam gdzie dorastałeś nikogo nie raziło takie gadanie, ale to jest Polska i czas schować swoje NIEMIECKIE nawyki.

    Cytat Zamieszczone przez Powerguard Zobacz posta
    Odpisz do kur... nędzy wreszcie, i stań naprzeciw problemom,a nie wysyłaj Pepe,zeby dzwonił do klubu i odwołał Ligę na cały Wrzesień,zwalając na problemy ze sponsoringiem.
    Nie wiem co Pepe wymyslił i dlaczego zadzwonił do Palo skoro nie rozmawiałem z nim na temat MLTH!!!!!!!!!!
    Tym bardziej, że przecież MLTH ma sponsora i nie ma z nim żadnych problemów. Jak zawieszałem ligę, to wydawało mi się, że jasno dałem do zrozumienia, że zaczniemy w październiku (jak wrócą już wszyscy ci, którzy studiują). Poza tym wiedziałem, że liga musiałaby wystartować w drugim tyg września (z uwagi na imprezę w Warszawie), a jednocześnie wiedzialem, że jeden z pozostałych trzech tyg wrzesnia spędzę za granicą, więc nie było sensu zaczynać po to żeby we wrześniu rozegrać max 2 turnieje. Jeśli moje słowa nie dotarły tam, gdzie należy to sorry - mój błąd, że nie napisałem tego wprost na forum, ale myslałem, że dalem to wystarczająco do zrozumieia na ostatnim turnieju przed przerwą.

    Cytat Zamieszczone przez Powerguard Zobacz posta
    Moim zdanie powinieneś oddać nam kasę,rzuic organizację turniejow ligowych,a co do tematu zakończenia ligi to tym się już sami zajmiemy.
    To co ty robisz to jest jedno wielkie chamstwo.
    Nie widzę problemu z przekazaniem kasy z mastersa. Możemy to załatwić w przyszłym tygodniu, żebys miał pewnośc, że jej nie ukradłem, ani nie wydałem.

    Cytat Zamieszczone przez Powerguard Zobacz posta
    Jak masz jaja to wreszcie odpisz ty dziewczyno
    Przeraża mnie fakt, że wziąleś mnie za dziewczynę - chyba twój kucyk jest bardziej damski niz moje zakola, wiec przemyśl, kto tu wygląda jak dziewczę. Nie wiem w jakich ty gustujesz, ale jeśli są podobne do mnie to szykują wam się piękne dzieci.