Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62
  1. #41
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez PiotrSnny Zobacz posta
    . Lepiej zagrac zle i uratowac stack niz dobrze i wypad z turnieju.
    buhahahahhahahahahahahahha wymiatacie panowie wymiatacie....

    PS - no i kto powiedział, że to turniej. Ja cały czas byłem pewien, że to stoliki cashowe.
    Jeśli to turniej to to jest już zupełnie jakieś jedno wielkie nieporozumienie...

    no ale w sumie to tylko się cieszyć
    grajcie tak dalej...

  2. #42
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Ja nie napisalem ze bym tak zagral. Malo tego wczesniej stwerdzilem ze bylbym all in juz preflop przy zalozeniu ze gram z kk. Stwierdzilem ze lepiej jest rozegrac cos nieprawidlowo i zostac w turnieju niz zagrac perfekcyjnie a i tak przegrac. Ktos napisal ze foldowal juz AA preflop bo na bubblu czy nie sprawdzal all inow bigstackow z aa to jest dopiero absurd...

    "Powiedzcie mi, czy moj tok rozumowania jest dobry, Stracilem przez to tylko 1/5 czipow, a moglem odpasc" - z tego wnosze ze to turniej.
    Ostatnio edytowane przez PiotrSnny ; 10-09-2008 o 13:23

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PiotrSnny Zobacz posta
    Lepiej zagrac zle i uratowac stack niz dobrze i wypad z turnieju.
    Nie zgadzam się. Lepiej zagrać dobrze kropka. Zawsze powinniśmy podejmować prawidłowe decyzje, niezależnie od ich konsekwencji.

  4. #44
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez PiotrSnny Zobacz posta
    Ktos napisal ze foldowal juz AA preflop bo na bubblu czy nie sprawdzal all inow bigstackow z aa to jest dopiero absurd....
    pisali o sytuacji na bublu satelitki gdzie mają pewne wejście i został short do wylotu..

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PiotrSnny Zobacz posta
    Ktos napisal ze foldowal juz AA preflop bo na bubblu czy nie sprawdzal all inow bigstackow z aa to jest dopiero absurd...
    Tak? Grasz satelitę do WSOP'a. Do wyeliminowania został jeden kolo. Powiedzmy jest Was 4, czekają 3 tickety, Ty masz drugi stack z dużą przewagą nad trzecim. Dostajesz AA, chipleader przed Tobą all-in. Sprawdzasz? Dla mnie to byłby kretynizm roku.

  6. #46
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez PiotrSnny Zobacz posta
    Stracilem przez to tylko 1/5 czipow, a moglem odpasc" - z tego wnosze ze to turniej.
    no więc to chyba rzeczywiście turniej...

    więc carolrach jeśli ty na zwykły leadingbet z UTG w turnieju za 3 albo 6$ (bo widziałem, że takie grasz na OPR) jesteś w stanie wywnioskować, że koleś ma KK to jesteś dla mnie Bogiem... LOL

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez PiotrSnny Zobacz posta
    Ja nie napisalem ze bym tak zagral. Malo tego wczesniej stwerdzilem ze bylbym all in juz preflop przy zalozeniu ze gram z kk. Stwierdzilem ze lepiej jest rozegrac cos nieprawidlowo i zostac w turnieju niz zagrac perfekcyjnie a i tak przegrac.
    No dobrze, ale co to stwierdzenie w takim razie wnosi do dyskusji? Podobnie lepiej nie wychodzić z domu, jak akurat tego dnia ma nas samochód potrącić, tyle że wiedząc to i tak wyjdziesz chyba z domu, bo skąd niby będziesz wiedział, że cię akurat tego dnia samochód potrąci? Nie pisz takich rzeczy, bo jeszcze przeczyta to jakiś niedoświadczony gracz i pomyśli "to najlepiej chyba tylko limp/check-callować z asami, to w razie czego stracę mniej i nie odpadnę" czy podobne brednie

  8. #48
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    To co piszecie to podwojna moralnosc. Tutaj sie nabijacie ze nie pushowal aa a pochwalacie fold z aa preflop i co z tego ze bubble czy satelitka w jednym i drugim przypadku to zla decyzja bo aa miazdzy.

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Piotr, nie rozumiesz prostej rzeczy. Gra cashowa ogranicza się do rozdania. Zamyka się w pojedynczym rozdaniu. W kolejnym nie ma żadnych konsekwencji poprzedniego. Możesz 7 razy pod rząd przegrać cały stack w 7 kolejnych rozdaniach - w ósmym grasz na czysto, poprzednie rozdania nie miały znaczenia.

    A w turnieju tak nie jest. W turnieju Twoim celem NIE JEST WYGRANIE POJEDYNCZEGO ROZDANIA (a w grze cash jest!). W turnieju Twoim celem jest zdobycie nagrody. W pokazanym przeze mnie przykładzie Twoim celem jest przetrwanie aż odpadnie ten jeden jedyny gość, który Cię dzieli od nagrody. A nie wygranie rozdania!!!! Oczywiście - z AA sprawdzisz all-in tego shorta. Naturalnie. Ale nie chipleadera, który w 20% przypadków wywali Cię z turnieju!!! A short chyba wtedy popłakałby się ze śmiechu nad Twoją głupotą.

  10. #50
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Po co gadać z debilami?