Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    przepraszam za off topic, ale mam pytanie z gatunku oczywistych, niestety nie dla mnie :

    co się dzieje gdy np. grając w jakimś freerollu w necie jestem shortstackiem i mam np. 3400 i zmuszony do wejścia na BB (level blindów 1500 i 3000) wchodzę (3000), ale potem postanawiam sfoldować i zostaję ze stackiem 400, czyli za małym żeby zapłacić następny blind .... co się wtedy dzieje kiedy przyjdzie moja kolej płacenia blindów - wchodzę z wszystkim co mam (400) czy odpadam, bo mam za mało ???
    podejrzewam, że to pierwsze, ale nie jestem pewien ...
    poproszę o rzetelną odpowiedź

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Wchodzisz all in

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    ale swoja droga takich rzeczy sie raczej nie powinno pasowac ^^

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    nawet z 72o w pierwszym przypadku to all in

    chociaż to już dawno powinien być all in przy takim stacku to nawet jak fartem AA dostanmiesz na BB to jest szanse, że Cie sprawdzi sporo osób i tak polecisz; )

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    co to jest turbo murek? - gracz ktory jest w stanie wyblindowac sie na smierc we freerolu

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez haloon Zobacz posta
    co to jest turbo murek? - gracz ktory jest w stanie wyblindowac sie na smierc we freerolu


    zabiles mnie tym

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Kurwa, fakt. Mocne!

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    kurwa ja tego wątku nie zakładałem !!!!
    kto mi robi jajca tutaj ?

    fakt, pytanie gdzieś zadałem takim postem, ale żeby to przerzucać na wątek - nie chcę, proszę mi to skasować !!!!
    pytanie może i głupie, ale tym bardziej nie ma sensu robić z tego wątku .... ale w sumie to głupia zasada powinno być obowiązkowe wejście z ostanią kwotą na stacku przekraczającą BB lub SB, chociaż to ułatwia grę, że np. można zostać z jakimiś groszami i wciąż być przy stole .... jak blindy są 50/100 to mają być kurwa 50/100 a nie np. 23, bo Kowalskiemu tyle zostało po ostatnim rozdaniu ... kurwa

    Flex

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Zgadza się pytanie zadałeś w innym wątku. Ponieważ totalnie do niego nie pasowało powodując OT, wydzieliłem je i założyłem ten temat. Teraz możesz do woli prowadzić dyskusję więc nie wiem skąd to oburzenie.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez haloon Zobacz posta
    co to jest turbo murek?
    To gracz, który czeka tylko na premium hands AA, KK itp.Wszystkie inne karty dla niego nie warte są callu lub raisu.