Strona 65 z 94 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 933
  1. #641
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    wyciąg z karty kredytowej (zestawienie operacji)

  2. #642
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    12
    ja mam takie glupie pytanie ,czy z netellera dzwoni polski czy angielski konsultant ?

  3. #643
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Rok temu dzwonil do mnie angielski konsultant, ale byla mozliwosc poproszenia o polskiego tlumacza.

  4. #644
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nie wiem, czy juz bylo, ale zauwazylem ze mozna zalozyc konto netellerka w PLN

  5. #645
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Jak mi się skończy ważność karty to automatycznie przyślą nową czy ja mam się do nich zgłosić?

  6. #646
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    nie wiem, czy juz bylo, ale zauwazylem ze mozna zalozyc konto netellerka w PLN
    to sam juz nie wiem czy teraz nie lepiej zalozyc konto w pln niz usd czy euro

  7. #647
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    nie wiem, czy juz bylo, ale zauwazylem ze mozna zalozyc konto netellerka w PLN
    Tylko niestety, nie podają cennika dla karty w PLN i tym samym się domyślam, że karta dalej dostępna tylko w 3 niepolskich walutach

    Pepone

  8. #648
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ale po co neteler w pln ? zeby placic prowizje przy akzdym depozycie wyplacie za rpzewalutowanie ?

    Chyba kasa i tak prawie zawsze lezy na pokeroomie a nie na natelerze wiec neteler w zl tylko oznaczalby dodatkowe koszty

  9. #649
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cóż.... jest pewna grupa która głównie nie robi depozytów, tylko wypłaty. Jak masz Netka w tej samej walucie co akurat przychodzi wpłata to jeszcze pół biedy, ale co zrobić jak masz wpłaty np. w dwóch walutach? I tutaj właśnie piękną uniwerslnością byłoby konto w złotówkach. Ale myśląc o wypłatach kartą, to konto w złotókach a karta dalej w walucie obcej absolutnie mija się z celem.

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 19-08-2008 o 18:18

  10. #650
    dokladnie podjaralem sie i pomyslalem ze karta tez w zlotowkach, a jak sie okazalo.. to by bylo zbyt piekne