Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    I co z ta zmiana hasla, przydalaby sie

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    No miala byc zmiana i nie ma, moze chociaz od przyszlego tygodnia uda sie haslo zmienic, Betsson Polska chyba sie urlopuje bo cos go nie widac na forum
    A przy okazji czy jest jakas szansa zeby razem ze zmiana hasla zmienic godzine tego turka na jakas popoludniowo-wieczorna? O 12 jestem w pracy i nie moge zagrac w zaden dzien, podejrzewam ze wiecej osob ma podobny problem. Pozdrawiam

  3. Witam,
    Godzin nie można zmienić - ten turniej jest specjalnie dla takich graczy, którzy o tej porze siedzą w pracy i maja ochotę na odrobinę rozrywki w porze obiadowej .

    Problem "obcokrajowców" w tym turnieju nie jest taki duzy - wbrew pozorom. W pierwszej 10 jest 1 max 2 "obcych" - oczywiscie nie dostaja oni biletów do niedzielonego freerolla.
    Zmiana hasła niewiele pomoze ponieważ zawsze znajduje się jakiś gracz, który podaje haslo na forum turniejowym.

    Niestety nie można:
    - zrobic selekcji graczy po numerach IP
    - zrobic oddzielnego hasł n akazdy turniej
    - zrobić turneju na tickety
    z powodu ograniczeń technicznych.

    Postaram się zmienic hasło w najblizszych turniejach.

    Pozdrawiam
    M.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Witam,
    Godzin nie można zmienić - ten turniej jest specjalnie dla takich graczy, którzy o tej porze siedzą w pracy i maja ochotę na odrobinę rozrywki w porze obiadowej .
    Siedze o tej porze w pracy i mam ochote na odrobine rozrywki w porze powiedzmy ze obiadowej, wiec turniej jest i dla mnie przy takim podejsciu Mimo wszystko nie mam mozliwosci grania w godzinach pracy. Czy w rozumieniu Betssona kazdy gracz ktory ma ochote na odrobine rozrywki moze sobie zostawic obowiazki i wlaczyc soft pokerowy?
    Skoro chcecie dostarczac rozrywke graczom ktorzy moga sobie na nia pozwolic w godzinach pracy to zrobcie rowniez dodatkowego fri dla tych ktorzy takiego luskusu nie maja, tak aby wsyscy mieli okazje zagrac.

  5. Hi,

    Oczywiście nie namawiam nikogo do zaniedbywania obowiązków służbowych.
    Dlatego napisałem "w porze obiadowej" - zamast biec do baru na pierogi, wyciagasz z torby pudełko z sałatką z kiełkami soi i soczewicą, i delektujac się nią, regenerujesz ciało (sałatka) i umysł (poker) aby za chwile rzucić się w wir obowiazków ze zdwojoną siłą i wydajnością. Rozumiem jednak, ze zdarzają się pokerzysci, którzy nie jedzą soczewicy ...

    Dlatego zorganizujemy drugi turneij, w kórym będzie można wygrać wejsciówki do niedzielnego freerolla + HU z Liroyem o 111$ dla zwycięzcy.
    Szczegóły juz wkrótce.

    pzdr

    M.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Hehehe, chetnie bym zamienil wyjscie na pierogi w pracy na odrobine pokera, niestety nie wdajac sie w szczegoly raczej nie ma takiej opcji. Cale szczescie ze przynajmniej na obiad nie ma soczewicy Tak wiec zajadajac obiad juz w domu czekam na szczegoly odnosnie nowego turka i pozdrawiam

  7. #17
    No i znowu jakis turek zapisany do polskiego free, cos koniecznie trzeba z tym zrobic (jego nick trexcalibour)

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    I to nie jeden, coraz wiecej sie ich zbiera w turniejach dla polakow, np Chatomansson ktory wczoraj w dwie szanse wszedl do kasy razem z innym turkiem gra wlasnie we freerollu dla polakow z pula 333$ Postarajcie sie jakos wykluczyc turkow z naszych gier. Pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    7
    Mam pytanie czy dzisiaj odbędzie się ten freeroll ??

  10. Witam,
    Z przyczyn technicznych nie uda sie dziś rozegrać Polskiego TurboFreerolla.
    Niestety za późno dowiedzieliśmy sie o problemie i nie udało się juz dzisiaj tego naprawić.
    Jutro turniej rozegrywamy normalnie, ale ze zmienionym haslem
    Nowe haslo jeszcze dziś pojawi sie na stronach betssona i na forach.

    pozdrawiam.

    M.
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 18-08-2008 o 11:52