Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Game # 867090352 - Texas Hold'em No Limit EUR 0.50/1 - Table "Logrono"

    Players(max 6):
    whitefsh (EUR 100.00 in seat 1)
    El_Bandito (EUR 299.63 in seat 2)
    ilanhh (EUR 117.00 in seat 3)
    nurit666 (EUR 39.80 in seat 4)
    P3ngaP3nga (EUR 123.15 in seat 5)
    DrBaltar (EUR 222.15 in seat 6)

    Dealer: whitefsh
    Small Blind: El_Bandito (0.50)
    Big Blind: ilanhh (1.00)

    El_Bandito was dealt:

    nurit666 Fold
    P3ngaP3nga Fold
    DrBaltar Raise (4.00)
    whitefsh Fold
    El_Bandito Raise (11.00)
    ilanhh Fold
    DrBaltar Call (7.50)

    Flop - -

    /// Myślę sobie tak: Trafiłem tripla i bije mnie tylko AK. Jak zobaczyłem te 2 asy to po akcji na preflopie wydawało mi się że gość ma pocketparę, ewentualnie owe AK. Gram więc 2/3 puli - może nie uwierzy mi w A i będzie grał z 2 autami a jeśli mnie bije to będę się mógł tanio wycofać.///

    El_Bandito Bet (16.00)
    DrBaltar Call (16.00)

    Turn - - -

    /// Teraz tak. Jeśli nie wierzy mi w A to pomogę mu dalej nie wierzyć i pokażę słabość. A jeśli złapał fulla (JJ i AJ) to też lepiej pokazać słabość i w miare tanio zobaczyć river. (mam teoretycznie 3-7 outów. )///

    El_Bandito Check
    DrBaltar Bet (40.00)

    ///Generalnie teraz najbardziej oceniałem go na slowplayowane na flopie KK (a może chciałem żeby miał KK) tak na 60%, ręce które mnie biją (AK,AJ,JJ,55) na 30% i jakieś gówno na 10%. Mam przystępną cenę za river. Mam przecież w końcu trójkę asów z Q jako kickerem. ///

    El_Bandito Call (40.00)

    River - - - -

    ///No to jestem w dupie. Ale może blefował - wówczas ten board raczej nie nadaje się do kolejnego blefu i powinien odpuścić ///

    El_Bandito Check
    DrBaltar All-In (154.65)

    ///Na 90% czuję, że to nie był blef i najprawdopodobniej spadło mu do KK lub AK (które i tak mnie biło). Nigdy wcześniej nie widziałem dużych zagrań z jego strony, choć w bazie mam dopiero jego 400 rozdań. Jeśli oceniał mnie na QQ, TT lub niżej i mimo takiego stołu próbował wyblefować to myślę że zagrałby za 80 - wystarczyłoby przecież///

    El_Bandito Fold
    DrBaltar Payback (154.65)

    DrBaltar didn't show hand

    DrBaltar wins: EUR 133.00
    Rake: EUR 3.00

    Game ended 2008-07-21 21:58:44 GMT+01:00

    Statsy gościa 21.3/12.6/1.4 Sprawiał wrażenie gracza nie lubiącego zbyt wielkiego ryzyka. Po za tym był szwedem, a do tej pory jak sprawdzam all in Szweda na riverze to przeważnie mnie bije. :-]

    Gram 18.5/12.5/2.3 w tej sesji było podobnie.
    Ostatnio edytowane przez El_Bandito ; 22-07-2008 o 12:08 Powód: info o swoich statsach

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    pokazałeś słabość więc pasujesz? trochę mi to nie gra.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Pasuje dlatego, że po takim riverze zrobił taki ruch i nie bardzo wiem jaką rękę mógłbym bić. Zastanawiam się czy raise na turnie nie byłby lepszy ale wydaje mi się że warto było zaryzykować (oceniałem go glownie na KK, wiec wedlug mnie mial 2 auty).

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ja bym chyba zabetował na riverze za 50-60. Możesz cały czas mieć najlepszą rękę, poza tym wygląda to po wcześniejszym rozegraniu na value bet z AK i przeciwnik może zrzucić część układów, które Cię biją. Z innymi może tylko scalluje to przynajmniej trochę info zdobędziesz. W sumie wystarczy jak się zrzuci raz na 3. Check na riverze oddaje pulę na 100% moim zdaniem.

    EDIT: nie odpowiedziałem na pytanie w temacie
    Problem polega na tym, że oddając inicjatywę nie wiesz w sumie nic. Wróżenie z fusów = fold. Ja bym wróżył z 25% że masz lepszą rękę.
    Ostatnio edytowane przez wooysiah ; 22-07-2008 o 15:03

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Do flopa (włącznie) rozegrałbym tak samo. Na turnie na początku też, postanowiłeś pokazać słabość i tym samym sprowokować bet ze strony przeciwnika. Dostałeś to co chciałeś, więc...dlaczego call? Na flopie miałeś 3rd nutsa, na turnie Twoja sytuacja niewiele się pogarsza. Plan na rozegranie tej ręki powinien być chyba taki, że przy trafieniu bardzo wygodnego flopa takiego jak ten, dążysz do jak najszybszego budowania puli, bo (prawdopodobnie) jesteś faworytem. Jak dla mnie w tym miejscu (na turnie), poprawne zagranie jest tylko jedno: checkraise all-in. Dlaczego?
    1)Bo prawdopodobnie jesteś lepszy i chcesz budować pulę. Floating bet mógł zagrać z czymś bardzo maryginalnym, albo nawet niczym, nie ma podstaw żeby uważać, że jest lepszy w tym miejscu.
    2)To nie Tobie w tym rozdaniu zależy na oglądaniu kolejnych kart.
    3)Stawiasz go przed trudną decyzją. Grając all-in pokazujesz siłę, nie możesz też zostać wyblefowany z rozdania, a przeciwnik jeśli jest ostrożnym graczem może zrzucić w tym miejscu np asa z gorszym kickerem.
    4)Trafiając TAKIEGO flopa powinieneś już wiedzieć jak zagrasz tę rękę do końca, krócej mówiąc powinieneś mieć jakiś plan. Skoro checkcallowałeś turn to co zamierzałeś zrobić na riverze? Prawdopodobnie bet w większości wypadków. Tymczasem przyleciał scary king, który prawdopodobnie jest mniejszością wypadków i nie wiesz co zrobić.
    Właśnie z powyższych powodów zagrałbym checkraise all-in na turnie. Tymczasem spojrzyj na całe rozdanie z perspektywy trzeciej osoby, która nie zna kart żadnego z graczy. To Ty c-betujesz flop, po czym oddajesz inicjatywę, TYLKO callujesz turn i dalej czekasz na riverze... To z pewnością nie wygląda na grę AQ, raczej jakiś słaby średniawy pocket, którego szkoda foldować (TT?) Pokazałeś wiele słabości w tym rozdaniu, nie dziwi mnie takie rozegranie przeciwnika.

  6. #6
    Ja rozkminiam tak: Walnales raise, on call, Czy mial, AK,AQ,AK,TT,AT 69s, kto to wie...., Mysle ze z AK,KK, , moze nawet QQ, JJ walnal by re-reraise bo ma pozycje. Wywala AAx. Ty bet, on call- z zalozenia walisz cont bet, nawet jak nie trafisz .
    Wywala cos tam na 'turn', dla mnie to nie istotne jak narazie, Dajesz check.... i zostajesz zdyskwalifikowany,(chyba ze masz nuts) No to mysli ze miales jakąs niska pare, albo inne smieci, nie trafiles Tego asa,i sie boisz,
    On Bet., w tym momencie moze miec nawet 22, AT,KQ,KJ,A potem juz wali all ina bo wie ze i tak go nie sprawdzisz, bo nie masz asa,
    Rozegrales tak jak bys sie poprostu bał tego Asa, dlatego Byc moze nawet podejrzewam, AT i to bardzo mocno, lub tez jakas figure ;p

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Macie dużo racji... Aczkowlwiek będę stał na stanowisku, że blefując podbiłby mniej. Ponadto gdyby nie król na riverze sprawdziłbym all-ina i taki właśnie plan miałem. Nie prawda, że nie wiem co miałem zrobić. Wiem spasować. Zaryzykowałem. Spadł król trudno.

    Teraz, jak myślę, to na pewno, większy re-raise preflop. Natomiast mam mieszane odczucia odnośnie re-raisa na turnie. Po co mam wrzucac do puli? Albo jestem w dupie, albo zbiera do two-outera z KK i zrobi jakiś bet za 60 na riverze który chętnie wezmę. Naprawde grałem z nim troche i nie wygladal na takiego co lubi blefować za caly stack (deep stack). Sądzę też, że nie miał mnie za idiotę i call 40 na turnie raczej nie świadczy o tym, że mam QQ, TT, 99 albo coś takiego. Musiał mnie ocenić na minimum KK chyba, że sam je miał. W życiu bym nie sprawdził 40 na turnie z czymś niżej niż KK.
    Ostatnio edytowane przez El_Bandito ; 22-07-2008 o 17:41

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Pasuje dlatego, że po takim riverze zrobił taki ruch i nie bardzo wiem jaką rękę mógłbym bić. Zastanawiam się czy raise na turnie nie byłby lepszy ale wydaje mi się że warto było zaryzykować (oceniałem go glownie na KK, wiec wedlug mnie mial 2 auty).
    Jakie KK?????Koles o takich statch 21/12.6/1.4,robi 4 bet w 70% przypadkow ja mysle i 30% flat call 3 beta z pozycji.predzej juz AK ewentualnie JJ,ale nie wiem jaki masz zasieg 3 betowania ktory przeciwnik widzial wczesniej
    Jak dla mnie preflop jest ok,flop tez,natomiast zagralbym check/rise turn
    Ostatnio edytowane przez SAVVAS ; 23-07-2008 o 14:53

  9. #9
    AK 4betuje pf 100% razy. KK w wiekszosci przypadkow tez. Oprocz tego na flopie masz effective nuts wlasnie dlatego, ze AK zawsze 4betuje i nie setminuje z 55 do 3beta.

    Po co mialby betowac turna z KK, gdy checkujesz?

    Do tego 3,5x OOP jak chcesz 3betowac pf.
    Ostatnio edytowane przez ZetRockinghololo ; 25-07-2008 o 02:59