Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Akmiana
    Dostalam : 6 czerwo i 8 pik a ze w choroskopie napisali zeby wierzyc przeczucia tak tez zrobilam. Jedna osoba przedemna raisowala a druga zrobila to jeszcze raz. a ja ich przebilam.
    ej, ludziska nie śmiejcie się, to typowe zagranie o nazwie 'Sandwich Effect' opisywane nomen omen w HoH w rozdziale 'Preflop Betting'

    ps. 68o - rzeczywiście przebiłaś ich, nie tylko ich....................!!!!!!!

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    Cytat Zamieszczone przez Akmiana
    Witam to moj pierwszy post!!

    Nazywam sie Ania i mam 18 lat w pokera gram od 3 miesiecy pokazal mi go kolega z klasy. Gralam dlugo na wp i bardzo mi sie spodobalo. Postanowilam wiec pojsc do pracy na wakacje zeby zaczac grac na pieniadze.
    Dzis gralam pierwszy raz i mialam takie rozdanie.

    Jestem na krazku z literka D wiec mam darmowe wejscie.

    Dostalam : 6 czerwo i 8 pik a ze w choroskopie napisali zeby wierzyc przeczucia tak tez zrobilam. Jedna osoba przedemna raisowala a druga zrobila to jeszcze raz. a ja ich przebilam.
    Nie mówi sie "8 pik" tylko "8 wino". Przy 6 czerwo trzeba pasować. Jakby było dzwonko to all-In.

    Weszlo na stol As czerwo dwojka drzewka oraz dziewiatka diament.

    Majac prawie strita podbijalam a jeden glupek ciagle mnie przebijal.
    Na pewno blefuje, gdyby coś miał to by spowalniał. Re-raise! Uważaj na jego dzwonki!

    Jeden gracz sie poddal w miedzy czasie
    Pewnie jakiś tchórz. A do pokera trzeba odwagi!

    Przeciwnik wyciagnol na koncu dwa asy i przegralam :cry:
    Kanciarz, pewnie rozdawał od spodu. RIGGED!

    Chce wiedziec czy dobrze zagralam i poprostu mialam pecha Bo jak tak to kolega mi zalatwil prace w niemczech.


    I nie kupujcie Bravo bo ich Horoskopy klamia!


    Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i ziomali z osiedla i klasy SMUTNA ANIA!!!
    Spróbuj się odegrać na wyższych stawkach, za każdym razem stawiaj 2x więcej po przegranej. Martingale r00lz!

    DŻOŁK.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    "Chce wiedziec czy dobrze zagralam i poprostu mialam pecha" - to jej się udało najlepiej, na tym forum ten cytat widziałem już conajmniej 10 razy

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    o llllllllllllllloooooooooooooooooooooolllllllllllll lllllllll :lol: :lol: :lol:

    nie widziałem tego wczesniej ale to jest bezbłedne normalnie sie popłakałem i to ze śmiech