Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    Witam wszystkich serdecznie,
    Czy korzysta ktos z www.pokershare.com ? Jesli tak, to jestem ciekaw jaka macie opinie na jego temat. Z tego co zdazylem sie zorientowac, to daja 100% od pierwszego depozytu (do $250) oraz "zbiera" sie jakies "SharePoints", ktore pelnia role "udzialow" w Pokershare.com. Co 3 miesiace otrzymuje sie pewnego rodzaju "dywidendy" uzaleznione od liczby rajacych i od posiadanych punktow oraz (jesli dobrze zrozumialem) "standardowe" UltimatePoints. Chcialbym to dokladnie wyjasnic z kims, kto korzysta z ich uslug i jakie macie na ich temat zdanie. Dziekuje za komentarze.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    po pierwsze bonus jest ok - zawsze to 250$ za free. Z tym, że UltimatePoints to nie są najszybciej wyrabiane punkty w sieci :]

    Niemniej sama idea PokerShare jest ciekawa. Gorzej byłoby, gdyby był to całkowicie nowy pokerroom, bo wtedy na pewno z ruchem byłoby ciężko. A tak, jest to skórka UltimateBet, więc całkiem sporego pokerrooma, także graczy tam dużo. Ale z drugiej strony, mają oni tylko część zysków całego UB, podejrzewam, że tylko od graczy, którzy zarejestrują się na PokerShare minus jakaś prowizja dla UB. Jeżeli jednakże dla kogoś nie ma różnicy gdzie gra, to na pewno to fajna oferta. Zwłaszcza dla grających dużo. Myślę, że te dywidendy dla średnio dużo grającego gracza wyniosą około kilkudziesięciu dolarów na te trzy miesiące, ale to taki strzał całkowicie w ciemno. Myślę, że z ciekawości warto wpłacić tam to 250$, wyrobić bonus, pograć w sumie 3 miesiące od czasu do czasu (najlepiej licząc spędzone tam godziny) i zobaczyć co z tego wyjdzie.

    Pozdr,
    Warsaw

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    Witaj,
    Dziekuje serdecznie za szybka odpowiedz. No wlasnie jestem tego samego zdania ze warto wplacic te $250, bo 100% bonus zawsze sie przyda :wink:
    Jesli chodzi o te "SharePoints" to faktycznie mozna miec jakakolwiek opinie na ten temat po "pograniu" przez te 3 miesiace...zobaczymy co z tego wyjdzie...
    Jeszcze raz dziekuje serdecznie za szybka odpowiedz. A tak btw bonusow, to ktory z poker roomow oferuje "rownie" dobra "promocje" co Pokershare ? Przenosze sie z expektu (z wiadomych powodow :wink: i mysle o zalozeniu kilku nowych kont w roznych poker roomach...do tej pory gralem tylko w expekcie...na pierwszy rzut oka napewno zrobie "sign up" w Party Poker, Poker Stars...zastanawiam sie gdzie dalej "uderzyc"...
    Bede wdzieczny za sugestie.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Na www.pocketfives.com w dziale poker discussion jest sporo tematow na temat pokershare wiec tam powinniscie znalezc przydatne informacje

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    na pewno warto założyć konto na Party, oprócz signup mają comiesięczny reload ok 100$, a tam wyrabia się raked najszybciej w sieci. PS jako pokerroom tak, ale tam FPP wyrabia sie wolno. 600 za 600 dostaniesz na FullTiltPoker, z wyrabianiem średnio. Signup i reloady także na Paradise a Absolute to już w ogóle jakiś ewenement, tam są reloady po kilka w tygodniu :shock: Ale wyrabia się średnio szybko. Polecam też Bet365 ze względu na 100$ reloada. Tak naprawdę jak ktoś ma czas i jakiś kapitał, to spokojnie miesięcznie można dostawać za free po 300-400$ plus to co z gry przy wyrabianiu, nie mówiąc o normalnej grze na kasę. Poza tym, moim zdaniem, bonusy sprzyjają dyscyplinie gry, bo grasz bez jakichś dziwnych akcji, po prostu solidnie, a na dłuższą metę to musi przynieść pozytywny skutek. Z mojego doświadczenia wynika, że bez żadnych fancy plays udaje się z każdego bonusa wyciągnąć drugie tyle z normalnej gry. Czyli np: bonus 100 za wplate 400, grasz, dostajesz bonus 100 plus okolo 100 zarabiasz wyrabiajac ten bonus. Zabierasz 600 i wplacasz na inny bonus w innym pokerroomie i tak co miesiac w kilka miejsc :] Żyć nie umierać. Ale oczywiście to moje własne doświadczenia, nie gwarantuję nikomu, że to standard. Przy wyrabianiu bonusów bardzo ważny jest dobór odpowiedniej gry do danego bonusa. Czyli, jeżeli liczą się raked hands, to często warto wybrać limit, jeżeli wysokośc rake to raczej PL Omaha albo NL holdem. Jeżeli zdecydujesz się na któryś z powyższych pokerroomów, to daj znać (na PW), polecę Cię, to jeszcze jakiś extra cash będziemy z tego mieli.

    Pozdr,
    Warsaw