Strona 271 z 573 PierwszyPierwszy ... 171221261269270271272273281321371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,710 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #2701
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    To może i ja się wpiszę. Właśnie zakończyłem najbardziej ujemny dzień w życiu. Przejąć w ogóle się nie przejąłem, bo BR mam bardzo bezpieczny. Chciałbym tylko podzielić się wrażeniami dotyczącymi tego jak pięknie mi szło przy okazji dużych potów. Voila! Oto 3 największe dzisiejsze pule:


    PokerStars No-Limit Hold'em, $2 BB (6 handed) Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    UTG ($281.25)
    Hero ($352.55)
    CO ($320.20)
    Button ($236.95)
    SB ($200)
    BB ($62.70)

    Preflop: Hero is MP with , .
    UTG raises to $8, Hero raises to $28, 4 folds, UTG raises to $100, Hero raises to $352.55, UTG calls $181.25 (All-In).

    Flop: ($565.50) , , (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($565.50) (2 players, 1 all-in)

    River: ($565.50) (2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $565.50

    Results:
    UTG has As Ks (flush, ace high).
    Hero has Kd Kc (one pair, kings).
    Outcome: UTG wins $565.50.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $2 BB (6 handed) Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    BB ($261)
    UTG ($243)
    MP ($213.45)
    CO ($331.95)
    Hero ($408.85)
    SB ($159.90)

    Preflop: Hero is Button with , .
    2 folds, CO raises to $6, Hero raises to $24, 2 folds, CO calls $18.

    Flop: ($51) , , (2 players)
    CO checks, Hero bets $44, CO raises to $307.95, Hero calls $263.95.

    Turn: ($666.90) (2 players)

    River: ($666.90) (2 players)

    Final Pot: $666.90

    Results:
    CO has Ts Kc (straight, ace high).
    Hero has Kd Ks (one pair, kings).
    Outcome: CO wins $666.90.



    PokerStars No-Limit Hold'em, $2 BB (6 handed) Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    BB ($97.80)
    UTG ($195)
    MP ($124.85)
    CO ($337.25)
    Hero ($260.15)
    SB ($365.55)

    Preflop: Hero is Button with , .
    3 folds, Hero raises to $8, SB raises to $30, 1 fold, Hero raises to $77, SB raises to $365.55, Hero calls $183.15 (All-In).

    Flop: ($522.30) , , (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($522.30) (2 players, 1 all-in)

    River: ($522.30) (2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $522.30

    Results:
    SB has Qh Ah (one pair, aces).
    Hero has Kh Kd (one pair, kings).
    Outcome: SB wins $522.30.

  2. #2702
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Kapol jakie masz obecnie staty na NL200?

  3. #2703
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    17.5/14/3.5 po niecałych 40k rozdań.

  4. #2704
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Kapol nie obraź sie ale wszystkie te sytuacje to o ile sie nie mylę, 7:3. Ja prawie w kazdej sesji przegrywam 1-2 takie gdzie koleś ma 2 outy po flopie czyli jakieś 8%. W Twoich rozdaniach (1 i 3 ) też koles miał mało outów ale do wyłożenia było 5 kart a nie 2.
    Choć z drugiej strony pule rzeczywiście były DUŻE więc mimo wszystko idzie sie wkurwić

  5. #2705
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Dziś PieS przegiął.
    Nie wiem jak to jest.. gramy na tych samych stawkach, na tym samym roomie i nawet czasem na tych samych stolach, mi też nierzadko zdarza się rzucać mięchem, ale mam zupełnie inne podejście.
    80% sytuacji "badbeatowych" jest rezultatem MOICH ZłYCH albo zbyt emocjonalnych decyzji.
    Jednak do czego zmierzam.. mając już jakieś doświadczenie twierdzę, że na tych stawkach DOBRZE przy słabych kartach po kilku godzinach gry można wyjść spokojnie na 0, ewentualnie być na bardzo niewielkim minusie! Opowiadanie, że wszystko to wina softu jest zwyczajnym zapatrzeniem we własną doskonałość. Nie rozumiem dlaczego Twoje rozdania sprowadzają się tylko do: mam wysoką overpair i na niskim flopie ktoś mnie przebija; mam seta i chociaż jestem najlepszy, to mendy, nieudacznicy łapią wszystko jak popadnie.
    Przecież karty typu też istnieją i mogę Cię zapewnić, że odpowiednio rozegrane potrafią przynosić podobny zysk jak sety. Bardzo chętnie bym zobaczył jak je rozgrywasz w którymś z rozdań(nie chodzi mi o łapanie strita z BB).
    A teraz pewien przykład pokazujący typowego fisza:

    Stolik FR. Ktoś ze wczesnej pozycji z parą dwójek na ręku swoim firmowym zagraniem podbija do 2 BB.
    Wchodzi w to dwóch graczy w tym jeden z BB.
    Na flopie pojawia się J, 10, 2. Ktoś z setem w tym momencie podbija o 3 BB. Fisz z BB wchodzi. Na turnie pojawia się J. Ktoś z fullem podbija o 10BB. Fisz zagrywa AI za 100 BB. Ktoś z fullem bez zastanowienia wchodzi - bo ma w końcu fulla. Oczywiście jest lekko zdziwiony, kiedy widzi u przeciwnika J 10.
    Pewnie później na swoim angielskim forum w gorzkich żalach wypisywał, że on grał bardzo poprawnie, to soft na PS jest do dupy, bo "wszystkim" dochodzi, a jemu akurat nie.
    Przecież każde karty i większość sytuacji (szczególnie na tych stawkach, gdzie presja przecież nie jest wielka) można rozgrywać tak, aby kontrolować, czy na turnie, rivierze jest się faworytem czy trzeba się zwijać.
    Adam, rozumiem, że można się tu żalić (w końcu sam to robiłem), ale pisanie protokołów ze swych sesji na nikim nie zrobi wrażenia, a co najwyżej może denerwować. Osobiście mnie to tym bardziej dziwi, bo kiedy gram z Tobą na stolikach mam wrażenie, że takim murowaniem i ostrożną grą nie można być stratnym.

  6. #2706
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Na flopie pojawia się J, 10, 2. Ktoś z setem w tym momencie podbija o 3 BB. Fisz z BB wchodzi. Na turnie pojawia się J. Ktoś z fullem podbija o 10BB. Fisz zagrywa AI za 100 BB. Ktoś z fullem bez zastanowienia wchodzi - bo ma w końcu fulla. Oczywiście jest lekko zdziwiony, kiedy widzi u przeciwnika J 10.
    Pewnie później na swoim angielskim forum w gorzkich żalach wypisywał, że on grał bardzo poprawnie, to soft na PS jest do dupy, bo "wszystkim" dochodzi, a jemu akurat nie.
    Przecież każde karty i większość sytuacji (szczególnie na tych stawkach, gdzie presja przecież nie jest wielka) można rozgrywać tak, aby kontrolować, czy na turnie, rivierze jest się faworytem czy trzeba się zwijać.
    LOLOLOLOLOLOLOLOLROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLMAO


  7. #2707
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    LOLOLOLOLOLOLOLOLROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLMAO

    Proszę cię!! to jest pikuś w porównaniu z tym:



    Stolik FR. Ktoś ze wczesnej pozycji z parą dwójek na ręku swoim firmowym zagraniem podbija do 2 BB.

  8. #2708
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Nie wiem jak to jest.. gramy na tych samych stawkach, na tym samym roomie i nawet czasem na tych samych stolach, mi też nierzadko zdarza się rzucać mięchem, ale mam zupełnie inne podejście.
    80% sytuacji "badbeatowych" jest rezultatem MOICH ZłYCH albo zbyt emocjonalnych decyzji.
    Jednak do czego zmierzam.. mając już jakieś doświadczenie twierdzę, że na tych stawkach DOBRZE przy słabych kartach po kilku godzinach gry można wyjść spokojnie na 0, ewentualnie być na bardzo niewielkim minusie! Opowiadanie, że wszystko to wina softu jest zwyczajnym zapatrzeniem we własną doskonałość. Nie rozumiem dlaczego Twoje rozdania sprowadzają się tylko do: mam wysoką overpair i na niskim flopie ktoś mnie przebija; mam seta i chociaż jestem najlepszy, to mendy, nieudacznicy łapią wszystko jak popadnie.
    Przecież karty typu też istnieją i mogę Cię zapewnić, że odpowiednio rozegrane potrafią przynosić podobny zysk jak sety. Bardzo chętnie bym zobaczył jak je rozgrywasz w którymś z rozdań(nie chodzi mi o łapanie strita z BB).
    A teraz pewien przykład pokazujący typowego fisza:

    Stolik FR. Ktoś ze wczesnej pozycji z parą dwójek na ręku swoim firmowym zagraniem podbija do 2 BB.
    Wchodzi w to dwóch graczy w tym jeden z BB.
    Na flopie pojawia się J, 10, 2. Ktoś z setem w tym momencie podbija o 3 BB. Fisz z BB wchodzi. Na turnie pojawia się J. Ktoś z fullem podbija o 10BB. Fisz zagrywa AI za 100 BB. Ktoś z fullem bez zastanowienia wchodzi - bo ma w końcu fulla. Oczywiście jest lekko zdziwiony, kiedy widzi u przeciwnika J 10.
    Pewnie później na swoim angielskim forum w gorzkich żalach wypisywał, że on grał bardzo poprawnie, to soft na PS jest do dupy, bo "wszystkim" dochodzi, a jemu akurat nie.
    Przecież każde karty i większość sytuacji (szczególnie na tych stawkach, gdzie presja przecież nie jest wielka) można rozgrywać tak, aby kontrolować, czy na turnie, rivierze jest się faworytem czy trzeba się zwijać.
    Adam, rozumiem, że można się tu żalić (w końcu sam to robiłem), ale pisanie protokołów ze swych sesji na nikim nie zrobi wrażenia, a co najwyżej może denerwować. Osobiście mnie to tym bardziej dziwi, bo kiedy gram z Tobą na stolikach mam wrażenie, że takim murowaniem i ostrożną grą nie można być stratnym.
    1. To akurat jest do wszystkich - jest jakiś tam flop, mam KK, koleś ma JJ. NIEZALEŻNIE CO ZROBIĘ - czy będę betował, czy czekał czy pójdę do toalety i program zaczeka za mnie po upłynięciu pewnego czasu - KOLEŚ MA 2 OUTY czyli po flopie jakieś 8%. Więc jeśli mu dojdzie to ma fuksa. Jasne ze jeśli będę betował to zmniejszam szanse że koleś zostanie w rozdaniu ale jeśli będzie fishem to zostanie i tak, zakładając niewygodny dla niego flop. Ale gadanie typu "tu źle zagrałeś więc nie miałeś pecha a tu dobrze więc miałeś" jest trochę bez sensu. Szanse cały czas są te sam 92:8. Więc jeśli bym czekał to przyczyną porażki jest moje złe rozegranie i jego fuks a nie tylko to pierwsze.2
    2. Gram kartami wymienionymi przez ciebie ale rzadko. Głownie z pozycji - do stealu blindow lub gdy wejdzie więcej osób. Ale takie karty rzadko coś trafią - trafić drawa jest problem a potem trzeba jeszcze uzbierać ten kolor/strit
    3. Rozumiem że chcesz powiedzieć że koles zagrał źle i dlatego przegrał. To ja Ci powiem że mało kto zrzuci 2 top pary na takim flopie a fish nawet AJ nie zrzuci niezależnie od tego jakby ten drugi zagrał. Fish miał 4 outy (jakieś 16%) więc miał fuksa.
    4. Ostatnio jak z Tobą grałem to W pewnym momencie patrzę a Troll - gracz uważający się NIE za fisha, mający jakieś pojęcie o grze, czytający forum - robi firmowe zagranie z EP bet 2bb Więc nie krytykuj innych skoro sam tak robisz
    5. Czasem niektórzy mówią "wkurza sie że przegrał pechowo 2 rozdania i nie pamięta jak jemu dochodziło i wygrywał fuksem". Więc po to robiłem dokładne relacje z sesji żeby pokazać komu ile dochodzi i że ja widzę jak mi coś dojdzie i fuksem wygram. Ale już nie robię

  9. #2709
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    A może by tak ktoś pokazał ten wynik na 78s porównywalny z setami
    lol................tak po 100k rozdań proszę.............

  10. #2710
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Czasem odnoszę wrażenie, że wielu graczy nie rozumie tych wszystkich "procentów". 92% szans na wygraną oznacza nie tyle, że "prawie na pewno wygramy", ile raczej że ca. raz na dwanaście rozdań przegramy. O ile w tym przypadku przewaga jest znaczna, to rozpacz z powodu porażki KK vs Ax z AI na preflopie jest kompletnie nie na miejscu. Bo i co to za przewaga? Raz na cztery razy statystycznie "wtopimy" i tyle...
    Warto rozpamiętywać takie rzeczy?
    Proszę: "mój badbit". Straszny-okropny-nie-do-przeżycia

    PS, MTT 10+1 USD
    Mój stack: jakieś 12k, średnia niecałe 5k.
    Na SB mam
    Sprawdziłem lekkiego (3bb) beta bez przerwy podbijającego jelonka (to nie zniewaga - to kwalifikacja) z MP.
    Flop:

    check, a jelonek AI. Sprawdzam - pokazuje
    Czy muszę dodawać, że RiverStars go nie zawiódł (doszła jakaś 6)?

    I tak zamiast 18k została mi się średnia czy odrobina więcej.

    Czy to jakiś superbadbicik? Gdzie tam. Rozdanie jakich setki. I, szczerze mówiąc, 99% rozdań wklejanych w tym dziale też taka jest...