Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    błagam zaproś mnie na następnego pokera - też jestem z Torunia

    As może być traktowany w wypadku strita jako "1" - czyli masz na reku 23 na flopie (stole) pojawia się 4,5 i As to masz strita.



    jak na flopie dojdzie jeszcze 6 to też, będziesz miałstrita, ale wyższego, niż poprzedni, As nie będzie się liczył.

    As jest 1 tylko i w wyłącznie w wypadku strita od 1, czyli od Asa- w innych wypadkach jest jak zawsze było, czyli As najwyższa karta w ogóle, a nie w stricie.

    Kiedy gramy?

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    As może być najwyższą kartą ale do np strita TJQKA , AS TO NIE JEST JOKER który zastępuje inne karty. As robi za jedynkę do strita A2345 albo jest normalnym klasycznym asem, nie jest jakimś dziwolągiem który się przebiera za ósemki czy transwestytą robiącym za dame....

  3. #13
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez Malroy Zobacz posta
    błagam zaproś mnie na następnego pokera - też jestem z Torunia

    As może być traktowany w wypadku strita jako "1" - czyli masz na reku 23 na flopie (stole) pojawia się 4,5 i As to masz strita.



    jak na flopie dojdzie jeszcze 6 to też, będziesz miałstrita, ale wyższego, niż poprzedni, As nie będzie się liczył.

    As jest 1 tylko i w wyłącznie w wypadku strita od 1, czyli od Asa- w innych wypadkach jest jak zawsze było, czyli As najwyższa karta w ogóle, a nie w stricie.

    Kiedy gramy?

    Hehe jak się nauczę to Cię zaproszę Tylko że niestety ja gram dla przyjemności a nie za kaskę

  4. #14
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    As ... nie jest jakimś dziwolągiem który się przebiera za ósemki czy transwestytą robiącym za dame....
    Hehe tekst oryginalny z tym transwestytą. Punkty 10/10

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez Timi79 Zobacz posta
    Hehe jak się nauczę to Cię zaproszę Tylko że niestety ja gram dla przyjemności a nie za kaskę
    Dla przyjemności = za kaskę

    Powodzenia w nauce.

    ps. Alutek - 10/10

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Timi79 Zobacz posta
    No i ostatnie pytanko. Czy gracz może korzystać z kart na stole nie patrząc na swoje karty w ręce? Czy MUSI dobrać do swoich kart, karty ze stołu?
    W Holdemie nie musi używać swoich kart, w Omaha - dokładnie dwie ze swoich czterech.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    mi się podobał pewien kontrast w pierwszym akapicie.

    piszesz na luziku jak stary wyjadacz "grałem z przyjaciółmi w pokerka" a za chwile się okazuje, że zasad nie znasz nie dobrze grać w coś czego się nie zna podstawowych zasad bo nawet jeśli się nie gr ao kaske to mogą wyniknąć pewne nieporozumienia, które w zależności od temperamentów się mogą różnie kończyć

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Chodzi chyba o to, ze :
    A,2,3,4,5 to strit i
    A,K,Q,J,T to tez strit.