Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Dla mnie przy blindach 400/800 i stacku 11k reraise jest mozliwy TYLKO jak masz AA. Bo wtedy masz naprawde druzgocaca przewage nad kazda reka i odpowiada ci fakt jak ktos nie spasuje.
    A czy mając AQ nie druzgocze zasięgu BU?

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    i co z tego jak potencjalnie bijesz jego zasięg? Czy naprawde z takim stackiem i taką kartą (ledwie A high) chcesz oglądać flopa?

    Flop nietrafiony( w większości przypadków ) i bez pozycji nie wiesz gdzie jesteś, a 1/3 stacka włożyłeś. Nawet jak trafisz nie jest powiedziane ze sie wypłaci...

    Ja w takiej sytuacji wale allina. Jak sprawdzi - w większości przypadków jestem faworytem. Jak spasuje zgarniam bez walki żetony ze stołu, też dobry interes

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    A czy mając AQ nie druzgocze zasięgu BU?
    Nie, bo majac AA masz nad innymi kartami w najgorszym przypadku 80/20, a w innych przypadkach je miazdzysz. A jesli chodzi o AQo to chyba tylko z Qxo masz wiecej niz 80%, a z reszta kart juz nie masz takiej przewagi. Wiec musisz starac sie zagrac tak, aby z komus z 89s lub temu podobnymi kartami sprawdzac sie skrajnie nie oplacalo.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Górny, bo nie zrozumiałem. To Ty reraisujesz tylko jak masz AA, AQ robisz call?

    I jeszcze się doczepie. Co to znaczy miażdży? 95/5? Jakie karty są przez AA zdecydowanie lepiej "miażdżone" niż 80/20?

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    tapczan, Górny pisze chyba coś wręcz przeciwnego, tzn. że tylko AA jest kartą, z którą raisuje nie-all in, żeby wciągnąć PF jeszcze trochę żetonów do puli, jeśli to możliwe.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    w najgorszym przypadku AA ma 77,5% przeciwko jednej ręce.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Preflop zdecydowanie ALL - IN.
    Za mały miałeś stack, żeby się bawić z grą na flopie z taką ręką.