Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jak nie trudno zauważyć maczał w tym Palce ktoś z załogi Betsson, także on pewnie był od wyłapywania tych baboli, ale skupił sie chyba bardziej nad tekstem o sobie

  2. #42
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Przeczytałem ten artykuł i raczej nic specjalnego, poza tym sporo baboli. Oczywiście na końcu ewidentna reklama betssona.

    Strona betssona w 2007 roku uznana za najlepszy serwis rozrywkowy ( nie napisane przez kogo, w jakim rankingu, nic...Tekst w stylu "75% gospodyń domowych uznała dosie za najlepszą").
    Wyróżnia się przede wszystkim przejrzystością projektu i łatwą nawigacją LOL

    Zastanawia mnie jedna rzecz. Poker w necie w polsce nielegalny, a betsson sie chwali ze mozna wplacac przez przelewy24, z konta bankowego, wyplacać na konto i w ogóle sielanka
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 27-04-2008 o 03:21

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    "bo łoni nie w polsce panie so ino za granicom"

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Ale chodzi mi o graczy. Piszą ze to takie proste, nic tylko wpłacać, grać i z usmiechem wypłacać. Zachęcają do przestępstwa przecież

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    trzeba ich pozwać i niech wyplują niezłą kwotę

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    moze ten jebany redaktorzyna ktorego meller delegował do współpracy z JD w chuja przywalił i zrobił sobie samowolkę wykorzystujac jego teksty?co nie zmienia faktu, ze to skurwysynstwo co do betssona to jebac ich i tak nikt normalny tam nie gra....

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    w chuja ciecie tez zajecie,

    jebac playboya i ogolnie to BIG LOL betsson najlepsza strona chyba do wkurwiania sie