Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62
  1. #41
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    wstepnie wchodze, ale chetnie poznalbym wiecej szczegolow

  2. #42
    zagram chętnie również 8)

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    20
    ja sie zgłaszam takze

  4. #44
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    GDYNIA
    Posty
    129
    No to ja też zagram z przyjemnością

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mozna chyba przejsc juz do konkretow robert doli... w koncu chetnych nie brakuje

  6. #46
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    spoko, sprobuje do konca tygodnia sie tym zajac, chwilowo mam maly zapieprz z innymi sprawami

  7. #47
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrow Wielkopolski
    Posty
    52
    Rowniez sie zglaszam...

  8. Witam,

    Stolik do pojedynków Heads up tylko dla graczy z Polski jest cały czas widoczny w systemie, więc nie powtórzy się problem "niechcianych" graczy.

    Proponuję, aby do końca października można było zgłaszać swój udział w turnieju, a od listopada rozpocząć rozgrywki.

    Wysokość nagród uzależniona jest od ilości graczy, zgodnie z tym, co wcześniej pisałem, ze swojej strony deklaruję 20 złotych za każdego gracza, który rozegra chociaż jeden pojedynek, tak więc gorąco zachęcam do jak najliczniejszego uczestnictwa.

    Jeżeli chodzi o regulamin to z mojej strony nie ma żadnych zastrzeżeń, co do regulaminu z poprzedniej edycji.

    Pamiętam, że były wątpliwości, co do punktowania meczów, które nie zostały rozegrane wskutek niestawienie się przeciwnika, tą kwestię pozostawiam do rozstrzygnięcią Panom.

  9. #49
    Nie może być coś takiego , że za nie rozegrane mecze gracz dosataje tyle punktów

  10. #50
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    Nie może być coś takiego , że za nie rozegrane mecze gracz dosataje tyle punktów
    Znasz inny złoty środek? Jeżeli chcesz krzyczeć tylko liberum veto to nie krzycz w ogóle. Proponuję przejrzenie dyskusji na ten temat z pierwszej edycji. Niestety nie ma idealnego rozwiązania. Zwyczajnie musimy założyć że zgłaszają się ludzie tylko odpowiedzialni. Nie można karać tych którzy chcieli grać tylko za to że trafili na kogoś niesłownego.
    Innym alternatywnym rozwiązaniem jest:
    - kaucja którą należy wpłacić przy zapisywaniu się do turnieju (czyli przed wylosowaniem grup eliminacyjnych) a która będzie oddawana po rozegraniu pierwszego pojedynku (niestety pozostaje problem kto i jak miałby ją pobierać). Oczywiście nie ma 100% pewności że po wpłaceniu kaucji ktoś zagra ale jest to jakiś straszak. Wysokość kaucji powinna być na poziomie 20 $ czyli tyle ile Robert oferuje do puli za gracza.

    Ja osobiście jestem za pozostawieniem zasad z pierwszej edycji.