Strona 32 z 44 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 431

Wątek: PokerStars

  1. #311
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    68
    Cytat Zamieszczone przez mordred Zobacz posta
    Zauwazylem na PS turnieje w ktorych do wygrania sa bilety na Euro - na polska grupe. Niestety udzial w tych turniejach ograniczony jest tylko dla Niemcow, Szwajcarow i Austriakow. Dyskryminacja
    dokladnie Germany vs Poland a sami niemcy zarejestrowani

  2. #312
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Czy mial ktos problem z softem dzisiaj miedzy 16-22.
    Caly czas zrywalo mi polaczenie, tak mi sie wydaje bo czasami disconnect u mnie na kilku stolach, czasami czekamy na decyzje goscia ale wszystkie stoly rowno wisza, czasem po kilka minut. Ale oczywiscie gra leci dalej, a po kilku minutach soft lapie dane ze stolow ale juz czasami 5 minut gry w plecy. A ze gram sity i to multitabling to duza strata dla mnie, a w network status Starsa do wszystkich serwerow polaczenie very good i prawie nie gubi zadnych pakietow, podczas tych zerwan i braku kontaktu z serwerem.

    Pzdr
    Wojtas

  3. #313
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    ja siedziałem od 21 do 23.30 i nie było żadnych problemów.
    działał perfekcyjnie oprócz o wiele większej ilości bad beatów, ale to już inna historia.

  4. #314
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Pewnie pytanie juz bylo ale od czego jest watek. Chce zamowic sobie czapeczke (w koncu uzbieralem na NL2 i NL5) Ile bedzie szla do mojego krolestwa?

  5. #315
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ja zamówiłem monitor i rzekomo ma iść 4-6 tygodni. Z czapeczką będzie podobnie.

    (za to na T-shirt z FTP mam czekać 6-8tyg.)

  6. #316
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez NDZ Zobacz posta
    Pewnie pytanie juz bylo ale od czego jest watek. Chce zamowic sobie czapeczke (w koncu uzbieralem na NL2 i NL5) Ile bedzie szla do mojego krolestwa?
    na czapke czekalem blisko 2 miesiace...

  7. #317
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Bo nie wiem czy czekac az wyrobie na cos wiecej i zaomwic hurtem. Wtedy przesylaja wszystko jednoczesnie czy np czapka leci z punktu X a koszulka z Y?

  8. #318
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Jest odwrotnie NDZ.
    Czapki lecą z punktu Y a koszulki z punktu X.

  9. #319
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    z doświadczenia wiem, że wszelkie ciuchy (w tym zapewne też czapki) lecą do Polski ze Stanów a np ksiązki czy elektronika z europy (Niemcy albo anglia)

    więc jeśli będziesz same ciuchy zamawiał to możesz poczekać ale oni i tak wszystkie ewentualne kosztu pokrywają więc w sumie nie ma takiej potrzeby...

    ja ostatnio zamawiałem bardzo dużą przesyłkę i na początku zamówiłem z 80% wszystkiego i w kolejne 3 tygodnie co kilka dni coś domawiałem i myślałem, że wszystko przyjdzie razem... jednak na początku przysłla jedna a później kilka tygodni co chwile kurier przynosił po jednej duperelce LOL

  10. #320
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    193
    Mi ostatnio elektronika szla 2tyg z Francji