Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    0.12/0.25 GBP Texas Hold'em (No Limit )
    Table TH 380 (Real /Cash Game )
    Seat 1: Shrinki (14.10)
    Seat 2: nxnx (31.04)
    Seat 3: EDUNIGTH (24.31)
    Seat 4: Hero (23.25)
    Seat 5: tossu (42.31)
    Hero was dealt
    Hero post SB 0.12
    tossu post BB 0.25
    Shrinki Fold
    nxnx Fold
    EDUNIGTH Fold
    Hero Raise to 1.00
    tossu Call 1.00

    Flop(Odds) (Pot : $2.00)

    Hero Bet 1.50
    tossu Call 1.50

    Turn(Odds) (Pot : $5.00)

    Hero Bet 3.00
    tossu Call 3.00

    River (Pot : $11.00)

    Hero Bet 7.00
    tossu Raise to 14.00
    Hero All-in 17.75
    tossu Call 17.75

    Showdown
    Rake: 2.30 Total Pot: 44.20

    Hero Flush to the king Win: 0.00
    tossu Ace high flush Win: 44.20

    PYTANIE: Czy przy takim boardzie check/call na river wchodzi w ogóle w grę? Bo miałem kilka opinii że na river powinienembył dać check/call zamiast bet/all-in

    Dzięki za komentarze!

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Ja robie generalnie check call jesli gosc nie jest mega donkiem

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Chceck/call nie najgłupszy pomysł ;-p, a po jego raise na river po co all-in? Sprawdzi tylko z Ah.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Check-call, a nawet check-fold jak najbardziej wchodzi w rachubę, np. jeśli grasz przeciwko nitowi. Jakoś nie widzę możliwości aby na takim flopie nit zbierał do czegoś innego niż nut flush lub full. Zresztą z setem lub niskim flushem powinien IMO wrzucić kontrolny raise już na flopie. Tak więc check i fold jeśli zagra all-in (bo to na pewno nie jest bluff) ewentualnie call jeśli będzie niedrogo "sprzedawał nutsa". Chociaż ja osobiście jestem za check-fold za każdym razem. Z drugiej strony blocking bet też jest OK, ale jeśli koleś zraisuje to masz easy fold.

    Przeciwko calling station obowiązkowy lead(value) bet, z tym że jeśli przebije to rozważałbym fold.

    Natomiast przeciwko myślącym agresywnym graczom myślę że check-call jest lepszy niż bet przy czym, w przeciwieństwie do gry przeciwko nitom, w tym przypadku masz obowiązkowy call.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Dałem all-in bo po jego przebiciu i tam mi zostały 3 jednostki w stacku.

    EDIT: Ostrybyk a jeśli gość jest megadonkiem to co robisz?

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Check/call river. Chyba ze koles zagra swojego all-ina wtedy fold. Nawet mega donki raczej nie blefuja przy 4 kartach w jednym kolorze. Moim zdaniem taki reraise to na 98% nut flush.

    DuzySlon

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    jeżeli gracz agresywny to check/call, jeżeli pasywny bet/fold. Wiem, że czasami ciężko jest spasować po jego miniraise, ale jeżeli chcesz stać się bardzo dobrym graczem, nie możesz w ten sposób tracić 50BB !! Ogólnie - fatalny all-in, nie ma żadnego usprawiedliwienia.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez SirMario Zobacz posta
    Dałem all-in bo po jego przebiciu i tam mi zostały 3 jednostki w stacku.

    EDIT: Ostrybyk a jeśli gość jest megadonkiem to co robisz?
    Jezeli mega donk to easy all in

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Jak juz postawiles na river 7$ (moim zdaniem nie byl to zly bet) to po miniraise na pewno fold. Po to stawiasz solidnego beta na river zeby miec pewnosc, ze jak gosc zraisuje, to cie bije. Tym bardziej gdy cie miniraisuje.