Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 73 z 73
  1. #71
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    47
    Wydaje mi sie za za malo podbiles przed flopem, szczegolnie ze do ciebie pot wynosil juz 100 zetonow. Zagralbym 15bb i mozliwe ze weszloby mniej osob. Po flopie to juz all in, dlatego ze seta dam raczej napewno spodziewac sie nie mozna bylo, w strita z 10 i 8 po takim podbiciu przed flopen bym nie uwierzyl, biorac pod uwage ze miales KK nie spodziewalbym sie tez nikogo z K10, obawialbym sie tylko ze komus wskoczyly dwie pary, ale ze byles na BB wiec wszyscy by spasowali, szczegolnie ze to poczatek turnieju i kazdy po twoim all in duzo by ryzykowal. :wink:

  2. #72
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wydaje mi sie ze duzo zalezy tez od tego czy byla to faza rebuy czy juz freeze wtedy troszeczke inaczej by to wygaldalo

  3. #73
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    To jest liga więc jest to normalny turniej gdzie nie ma rebay'ów.
    Dzięki za pierwszy komentarz Many. Pamiętaj tylko, że to było na samym początku - chyba 3 rozdanie. Na tym etapie cieżko jest określić jakie podbicie eliminuje innych zawodników. Limpy były po 20 więc raise o 9*BB (175 + 20 ) wydawał mi się odpowiedni ale może faktycznie masz rację. Co się zaś tyczy All inn'a na flop'ie to pamiętaj, że dwóch graczy miało już Top Pair plus obustronny draw do strita. Myślę, że po takim zagraniu nie grał bym dalej w turnieju.
    Przy okazji jak się okazło dotrwałem do 13 miejsca - sorki za błąd