Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Strit z Asem

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    4
    Niech mi ktos wytlumaczy jak to jest z tym asem. Trzeba go miec w rece i przykladowo mam As, 7 a na stole 8 9 10 . Czy to wystarczy?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Z asem można zrobić tylko strity: AKQJT i 5432A
    (T to dziesiątka)

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    4
    DZieki za info. Za cholere nie mogłem tego zczaic.

  4. #4
    Muszę przyznać ,ze to mnie troszeczke rozbawilo .
    Szacunek ja też kiedyś bylem początkujacy (nadal jestem).
    Ostatnio edytowane przez GLUKOZAMINA ; 15-03-2008 o 20:30

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Az sie nie chce czytac tego forum przez takich donkow jak m.in glukozamina, ktorzy krytykuja poczatkujacych graczy, pisza jakies poje... komentarze, glupie bezsensowne posty itp. Szczerze to tu kazdy poczatkujacy gracz zostaje na dzien dobry zjechany. Do czego zmierzam ? Do tego aby na forum ludzie mieli do siebie szacunek, bez wzgledu na to czy jest to gracz z NL2 czy NL100000000 z piecioma bransoletkami. Gdybym byl poczatkujacym graczem, to bal bym sie tu czegokolwiek napisac, nie myslac nawet o zapytaniu sie o cos. Zmienmy to ! BAdzmy ludzmi... EOT

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    _V_ Miłość i pokój bracia _V_

    Glukozamina, zmień avatara, ten jest jakiś... nie podoba mi się.

    Fredonator - powodzenia przy stolikach


    ps. dobrym winem człowiek zajebuje się tak samo, jak tym najpodlejszym. właśnie sprawdziłem.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Nie. As jest albo wysoki (nad krolem) albo niski (ponizej 2), w efekcie z 5 kartami na stole i 2 w reku musisz albo zebrac uklad A2345 albo AKQJT (T=10).
    Nie. Jeśli się gra niepełną talią (np. od siódemek), as może robić za najniższą kartę dającą strita, czyli np. A789T jest stritem. Z tym że niepełną talią gra się chyba tylko w five card draw. Ja w każdym bądź razie nie znam innych gier.

    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Masz wrazenie chyba ze As pelni role Jokera, ale w wiekszosci gier tak nie jest.
    Nie, rolę jokera, a właściwie bug-a, pełni najczęściej joker. Poza tym należy pamiętać, że bug to trochę co innego niż wild card. Notabene bug-a można spotkać również chyba tylko w różnych odmianach five card draw, a w szczególności w lowball-ach.
    http://poker.wikia.com/wiki/Bug
    http://poker.wikia.com/wiki/Wild

    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    Az sie nie chce czytac tego forum przez takich donkow jak m.in glukozamina,
    On pewnie też nie wiedział że A789T moze być stritem.

    jdx

  8. #8
    Joker . A nie pamietasz jak sie ze mnie wszyscy nabijali ? Nawet wygrałem lol of the year . Jeżeli treść posta Ci nie pasuje z checią ją zmienie .
    Ostatnio edytowane przez GLUKOZAMINA ; 15-03-2008 o 20:32

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    tylko u Ciebie mieli powód...

  10. #10
    Niestety nie mam przyjaciół na tym forum i nikt sie za mnie nie wstawi.