Strona 17 z 77 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 765

Wątek: kurs dolara

  1. #161
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Dobra nie chce mi sie jzu gdybac ogolnie ja widze to inaczej niz Ty adam i nie sadze by taki pomysl rpzedzedl

  2. #162
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Zresztą może być np wybór jednej z 2 czy trzech walut w jakich trzymamy kasę. U bukmacherów można wybierać z kilku/kilkunastu. I tylko na czas gry zamieniałoby się na $ (podobnie jest na Paradise). I wszyscy zadowoleni (od przywiązanych do swej waluty Amerykanów, po wkurzonych obecną sytuacją Polaków)
    I tak to wlasnie dziala na party, ipoker, betfair, crypto(interpoker), prima(purple lounge), bossmedia. Nie pamietam czy jest jakis skin na ongame.
    Wybor walut nie jest duzy, ale euro jest dostepne u wszystkich.

    Mysle ze to jest optymalne rozwiazanie.

  3. #163
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez kielbax Zobacz posta
    Nie pamietam czy jest jakis skin na ongame.
    w nextpoker konto główne jest w EUR a konto pokerowe w USD, ale bez możliwości wyboru .

    pozdr. kabo

  4. #164
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja bym nie uogólniał co Amerykanie lubią a co nie bo to zależy od konkretnych osób. Wystarczy popatrzeć na artykuły w necie na polskich stronach i komentarze pod nimi. Pisza sami Polacy a opinie bardzo różne. Ja np kiedys rozmawiałem z Amerykanką co do Polski przyjechała (lubi podróżować) i mówiła że Amerykanie cenią japońskie rzeczy (auta, sprzęt itp.) i Japonia kojarzy im się z super krajem. Ale to też zależy z kim ona ma do czynienia na codzień itp. Tak samo jest w Polsce - zależy z kim mamy do czynienia to słyszymy różne poglądy na różne sprawy.

    Wybór waluty to jest dobry pomysł i Amerykanom (którymi tak sie sebkrol przejmuje) nie zaszkodzi. Choć lepiej byłoby gdyby na stolikach było euro bo w przypadku $ będą coraz mniejsze zarobki. Ale żeby chociaż można było kase na koncie trzymać w euro to już duży +. I spokojnie sie to da zrobić. Wystarczy napisac troche maili i może coś z tego będzie. Ale wiem - polska mentalność - lepiej narzekać niż próbowac coś zrobić Przecież PS-owi tez zależy na klientach - nie na rękę im jest sytuacja w której sporo osób wycofuje od nich kasę. Ja też chyba wycofam część a zostawię niezbędne minimum (czytałem że dalsze spadki $ prawdopodobne). Przy okazji rzuce okiem na zagraniczne fora, co tam sądzą o tych spadkach $.

  5. #165
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ja sie jutro na ps przenosze pogram troche i maila wysle, a moze sie uda
    daj znac co na tych zagranicznych forach wyczytales

  6. #166
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    witam mam pytanie, czy sieci ipoker są ze sobą połączone bo na kazdym roomie (np Titan, chili, bet365) jest tyle samo graczy i wychodzi na to ze tak wiec praktycznie nie ma zanczenia gdzie gramy i tu sie pojawia sprawa słabnącego dolara. oprócz pokera czasem lubie sie pobawic w bukmacherke i ostatnio ściągnąłem soft bet365 i o dziwo mam tam konto w złotówkach ale normalnie gra się w dolarach i wychodzi na to ze sporo da się zaoszczędzic bo złotówki są przeliczane na dolary w czasie rzeczywistym i jak konczymy gre w pokera to są ponownie przeliczane na złotówki i praktycznie nie intersuje juz nas czy dolar spada a nawet nas to cieszy, troszke zamieszałem ale mam nadzieje ze da rade zrozumieć o co mi chodzi, przydało by sie zeby jeszcze ktos potwierdził czy dobrze wnioskuje :P bo jesli wszystko sie zgadza to podczas gdy dolar słabnie moja kasa rosnie bo mam ją w złotówkach :P

  7. #167
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez MiiKeEEe Zobacz posta
    witam mam pytanie, czy sieci ipoker są ze sobą połączone
    Tak, wszystkie roomy ipoker są połączone, dlatego nazywamy to siecią ipoker na którą składają się gracze poszczególnych pokerroomów. Z resztą wypowiedzi też trudno się nie zgodzić.

    Natomiast co do spadającego dolara... moje przemyślenie... Jest to tylko jeden z aspektów i dla szarego gracza jeden z mniej istotnych. Dziwne, że mało osób się martwi tym, że nie mają prawie nic z raku płaconego sieci, ale jak spadnie dolar o 5 groszy to mamy przypał... Przekładając to na liczby brak bonusa kilkuset złoty jest - w myśl zasady, czego oczy nie widzą to sercu nie żal - niewidoczny, a jak 50 zł z powodu spadku kursu w plery to ciężko.

    Pozdrawiam

    Pepone

  8. #168
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    wwa
    Posty
    50
    nie martwcie się, dollar jeszcze spadnie :P

    myśle że zatrzyma sie na ok 2,1 a może nawet spadnie do 2,0............ recesja w USA to fakt, nie jest jeszcze bardzo głęboka, w najbliższym czasie Fed najprawdopodobniej obniży stopy procentowe o kolejne 100pkt (czyli 1%!!!) co spowoduje spadek wartości waluty, ale bedzie miało na celu wsparcie wzrostu gospodarczego ( narazie jest na poziomie 0,1%.....) wiec za jakiś czas dollar zacznie rosnąć (jakieś pół roku, albo później) i dojdzie do poziomu 2,8

    tak wyglądają moje spostrzeżenia,

    Pozdrawiam,

    Szakal

  9. #169
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Mam nadzieje Szakal, ze sie na tym znasz. 2.80 za pol roku wyglada bajecznie

  10. #170
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    wwa
    Posty
    50
    nie za pół roku 2,80 tylko za pół roku zacznie rosnąć kurs ;p a kiedy dojdzie do tego progu to nie wiem, ale na pewno nie bedzie to w tym roku....