Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 211

Wątek: EPT Warsaw 2008

  1. #101
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    A Michal Wisniewski napisze na blogu 'gram w pokera' i przeczyta to milion osob. Agnieszka Rylik gra w absolutnie trzeciorzędnych turniejach zagranicą a i tak co trzeci Polak wie, że ma ona coś wspólnego z pokerem.
    i dlatego cos, co wiele osob chcialoby, zeby bylo postrzegane jako rozrywka intelektualna, sport wymieniany jednym tchem z powiedzmy brydzem, bylo reklamowane przez bylych bokserow czy raperow (o ile Liroy to raper)?
    Moze i metoda, nie jestem PR'owcem, niemniej na tej zasadzie zapewne reklamą szachow powinny zajac sie gwiazdy zapasow. Supron nad szachownica - czyz nie kuszacy widok?

  2. #102
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    27
    jesli maja dac 20tys za wejscie np. wisniewskiego to i tak mniej niz gdyby mieli obanerowac glowne ulice miast czy uymiescic reklame w duzym portalu internetowym :P choc moze i to drugie przyciagneloby wiecej osob ...

    powodzenia wszystkim na EPT licze ze wreszcie jakis polak trafi na pierwsze miejsce )

  3. #103
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja tam wolę jak przy stoliku będę mieć Liroya niż kogoś z forum


  4. #104
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    [QUOTE=Soprano;168223]ja tam wolę jak przy stoliku będę mieć Liroya niż kogoś z forum



    ale wazelina :P....

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    27
    haha xD

  6. #106
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Dublin / Chorzów
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez scyth01 Zobacz posta
    a ja mysle ze powinni wziasc jakas fajna slawna panienke
    Po występie dody (nie umiem się zmusić, coby napisać z dużej litery) na Wielkich Derbach Śląska to raczej wątpię

    Chyba na dupelku.pl napisali jak to się kibicom jej występ podobał... imho niesamowity przejaw zjednoczenia się kibiców jednych z najbardziej zwaśnionych klubów w Polsce...

    Coś wnosząc - jeśli powiedzą coś w tonie pozytywnym o EPT, nawet w telestresie to i tak będzie dobrze

    PS: tak, na avatarze jestem w koszulce Ruchu

  7. #107
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    A ja stanę w obronie Dody, chciała zaśpiewać na meczu 2 kiepskich klubików z polskiej ligi i została wygwizdana. Po prostu pokaz chamstwa i kompletnego braku kultury. Zrobiła wam coś że tak na nią gwizdaliście?

  8. #108
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    27
    Ja Tobie powiem dlaczego tak sie zachowali... Bo kilka dni wczesniej powiedziala w wywiadzie: "Polska to za mało" ;d a tu nagle zjawia sie na meczyku gdzie ma odwalic pioseneczke za kilkadziesiat tysiecy... nie za malo dla niej ? przeciez to grosze... niech juz leci robic kariere za granica Paniemajesz ?

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez dex ; 07-03-2008 o 23:20

  9. #109
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Lol, co złego w tym stwierdzeniu? Sam wchodzisz na wątek o turnieju ept, czyżby polskie turnieje to było dla Ciebie za mało? Ja bym naprawdę chciał żeby jakaś polska gwiazdka zaistniała za granicą, a na razie nikogo nie mamy...

  10. #110
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    A ja stanę w obronie Dody, chciała zaśpiewać na meczu 2 kiepskich klubików z polskiej ligi i została wygwizdana. Po prostu pokaz chamstwa i kompletnego braku kultury. Zrobiła wam coś że tak na nią gwizdaliście?
    tacy sa juz niektorzy "ludzie", stanko