Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Czy ktoś używa tego programu? A jeśli tak to skąd go ma? I nie dawajcie mi linka do AutoHotKeys. Bo przeszukałem to i nie moge znaleźć, ewentualnie konkretnie gdzie to jest na tej stronie, który niby skrypt mógłby zastąpić MTH. Ja nie znalazłem żadnego. Aktualnie gram na party i nie wytrzymiem bo przenosi mi akcje zawsze jak rozdadzą karty (kto to wymyślił?).

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    A jeśli tak to skąd go ma?
    http://www.google.pl/search?q=Multi+...ient=firefox-a

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Toś cwany...
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=6288&page=5

    Generalnie umiem się posługiwać wyszukiwarką a Ty raczej nie błysnąłeś inteligencją ani wiedzą na podany temat. Na wielu stronach z listy google byłem a na wszystkich nie jestem w stanie i stąd ten wątek. Pytam czy ktoś go używa bo chce jakas rekomendacje zanim kupie licencje lub czy ma jakas pelna darmowa wersje.
    Ostatnio edytowane przez El_Bandito ; 04-03-2008 o 12:52

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    no niektórzy nie potrafią...

    Hmmm po kliknięciu w pierwszy link możesz pobrać program o który pytasz, więc doszedłem do wniosku że chyba nie potrafisz albo nie błyszczysz inteligencją

    Pytam czy ktoś go używa bo chce jakas rekomendacje zanim kupie licencje lub czy ma jakas pelna darmowa wersje.
    Albo jestem ślepy albo pytałeś tylko o to skąd go wziąć

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 04-03-2008 o 13:18

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Czyli nie używasz takowego?

  6. #6
    Również podpinam się pod prośbę jakiejś konkretnej strony, natomiast wyłącznie darmową wersję. Na PartyPoker muszę jedynie ugrać bonus i spadam z tamtąd jak najszybciej :/ Później na PokerStars chyba nie będzie mi już taki potrzebny. Właśnie... Jakie udogodnienia program ten oferuje? Pozdrawiam serdecznie

    EDIT: Całkiem fajny programik. Czy wiecie skąd można znaleźć wersję bez triala? Ewentualnie jakiś serial? Z góry dziękuję, pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Five_Card_Draw ; 04-03-2008 o 19:53

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Pomoże ktoś?

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    El_Bandito sprawdź na PW.